Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Všechny články

autostadt_00.jpg

REPORTÁŽ: Autostadt - Wolfsburg

Jak jsem již uváděl v článku o srazu MIVW v Holandsku, cestou na tento event jsme se zastavili v mecce automobilového průmyslu – muzeu Autostadt ve Wolfsburgu.

policejni_octavia_05.jpg

Policejní Octavia 3 bude hlídat řidiče na Svitavsku

Svitavská dopravní policie má k dispozici další Octavii 3, která jim má pomáhat v boji s řidiči, kteří nedodržují pravidla silničního provozu především na silnicích I/35 a I/43, které jsou v regionu nejproblematičtější.

hlavni_vizual_mensi.png

TERMÍN PRO 7.OCTAVIA SRAZ 2015 V ŽAMBERKU

Nezadržitelně se blíží další, v pořadí již 7.Octavia Sraz, který se uskuteční znovu v pěkném prostředí kempu v Žamberku.

usporna_jizda_05.jpg

ÚSPORNÁ JÍZDA DÍL Č.5 : Plachtění vs. brždění motorem

V minulém díle jsme se zabývali technikou jízdy na nejvyšší možný převodový stupeň, a tak bych se dnes rád dostal k problematice brždění motorem, plachtění a jejich rozdílech.

vymena_volantu_15.jpg

NÁVOD : Výměna volantu Octavia II před faceliftem za multifunkční

Díky diskuznímu fóru OctaviaClubu jsem hodněkrát pobral nějaké rozumy a proto bych se teď chtěl podělit o to, jak vyměnit u před-facelitové Octavie II obyčejný volant za multifukční volant.

logo_nebazarum.png

NeBazarum.cz - první online trh automobilů přimo a pouze od majitelů

První online tržiště s ojetými auty v ČR, které se zaměřuje na zprostředkování prodeje a nákupu ojetého vozu pouze mezi koncovými zákazníky - nenaleznete tu tudíž nabídky autobazarů nebo fleetových prodejců.

intro2dil.jpg

TEST: ŠKODA Octavia 3 Scout - 2.díl

Druhý díl našeho testu Nového Scouta je zde. Budeme se v něm věnovat jízdním vlastnostem, asistenčním systémům a infotainmentu.

m_newlogo_med.jpg

Sleva 10% pro členy OctaviaClubu od MILLERS OILS

Výhradní autorizovaný distributor pro ČR a SR, společnost A-SHIFT s.r.o přináší slevu členům OctaviaClubu 10% na veškerý sortiment objednaný na webu MILLERS OILS.

intro.jpg

TEST: ŠKODA Octavia 3 Scout - 1.díl

Od našeho testu Nového Scouta už je to nějaký týden, ale konečně se nám podařilo dát vše dohromady a tak vám přinášíme naše dojmy a lehké porovnání s druhou generací.

intro.jpg

3.Aktivně-relaxační sraz OctaviaClubu

Jako pokračování loňského 2. Aktivně-relaxačního srazu na Moravě který byl dle Vašich hodnocení vydařený přicházíme letos s třetím pokračováním. a opět na Pálavě.

octavia_2_fl_mp_pardubice.jpg

Novinky u Abrexu : Škoda Octavia 2 FL - Městská policie Pardubice

Nejnovějším přírůstkem do rodiny modelů Octavie, je dvojkový liftback po faceliftu v barvách a motivech Městské policie v Pardubicích.

150220 SKODA Octavia RS 230_jpg.jpg

ŠKODA představí v Ženevě i silnější verzi Octavie 3 RS

ŠKODA na březích Ženevského jezera představí i čistokrevný sportovní model ŠKODA Octavia RS 230. Automobilka navíc představí i nové akční modely ‚Edition’, uváděné na trh u příležitosti letošního 120. výročí založení automobilky a 110. výročí zahájení výroby automobilů.

intro_superb3_jpg.jpg

ŠKODA představila v pražském Karlíně svůj nejnovější model - třetí generaci Superbu.

Světová premiéra nové generace modelu ŠKODA Superb se konala v úterý 17.2. za účasti zhruba 800 významných hostů z celého světa ve Fóru Karlín v Praze.

pic_sraz_letici_sip.png

Nový sraz Škodovek pro rok 2015 : Letící Šíp I.

Velký sraz Škodovek všech typů a roků výroby se chystá v Heřmanově Městci ve dnech 29.-30.Května 2015.

ht_logo.png

NOVÝ PARTNER OCTAVIACLUBU : HTCARSYSTEM.CZ

Firma HT car system s.r.o. působí na trhu od r. 2003. Tradiční náplní naší výrobní firmy je výroba elektro-autodoplňků pro dodatečnou montáž do vozidel.

... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ...