Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Všechny články

20140516_201859.jpg

ŠKODA Muzeum: Program na Duben a Květen

ŠKODA Muzeum připravilo pokračování oblíbených přednášek na zajímavá témata z historie firmy.

IMAG0320.jpg

RECENZE: Škoda Octavia II 1.9 TDI 4x4 po 165 000 km

K dnešnímu dni jsem s autem ujel asi 155 tisíc kilometrů. Slouží jako univerzální vůz do rodiny plus můj soumar do práce. Asi 15 % času se s autem pohybuji mimo zpevněné cesty, do opravdového terénu ale vjíždím málokdy.

doprava_zdarma.jpg

Novinky u Abrexu : Poštovné v ČR celý Duben ZDARMA

Akce platí pro maloobchodní prodej při doručení zboží v rámci území České Republiky

150119 SKODA spousti novou sluzbu Predplaceny servis.jpg

Škoda nabízí službu Předplacený servis

Škoda Auto v rámci ČR ve spolupráci se ŠkoFINem začala od února tohoto roku nabízet novou službu předplacených servisních nákladů na 5 let a různé úrovně najetých kilometrů.

2015-Lubos Vlcek.jpg

Plány Škoda Auto nastínil Luboš Vlček

Včera byl hostem online chatu serveru Auto.cz ředitel sekce ŠKODA AUTO Česká republika Luboš Vlček, my vám přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího z blízké budoucnosti škodovky.

autostadt_00.jpg

REPORTÁŽ: Autostadt - Wolfsburg

Jak jsem již uváděl v článku o srazu MIVW v Holandsku, cestou na tento event jsme se zastavili v mecce automobilového průmyslu – muzeu Autostadt ve Wolfsburgu.

policejni_octavia_05.jpg

Policejní Octavia 3 bude hlídat řidiče na Svitavsku

Svitavská dopravní policie má k dispozici další Octavii 3, která jim má pomáhat v boji s řidiči, kteří nedodržují pravidla silničního provozu především na silnicích I/35 a I/43, které jsou v regionu nejproblematičtější.

hlavni_vizual_mensi.png

TERMÍN PRO 7.OCTAVIA SRAZ 2015 V ŽAMBERKU

Nezadržitelně se blíží další, v pořadí již 7.Octavia Sraz, který se uskuteční znovu v pěkném prostředí kempu v Žamberku.

usporna_jizda_05.jpg

ÚSPORNÁ JÍZDA DÍL Č.5 : Plachtění vs. brždění motorem

V minulém díle jsme se zabývali technikou jízdy na nejvyšší možný převodový stupeň, a tak bych se dnes rád dostal k problematice brždění motorem, plachtění a jejich rozdílech.

vymena_volantu_15.jpg

NÁVOD : Výměna volantu Octavia II před faceliftem za multifunkční

Díky diskuznímu fóru OctaviaClubu jsem hodněkrát pobral nějaké rozumy a proto bych se teď chtěl podělit o to, jak vyměnit u před-facelitové Octavie II obyčejný volant za multifukční volant.

logo_nebazarum.png

NeBazarum.cz - první online trh automobilů přimo a pouze od majitelů

První online tržiště s ojetými auty v ČR, které se zaměřuje na zprostředkování prodeje a nákupu ojetého vozu pouze mezi koncovými zákazníky - nenaleznete tu tudíž nabídky autobazarů nebo fleetových prodejců.

intro2dil.jpg

TEST: ŠKODA Octavia 3 Scout - 2.díl

Druhý díl našeho testu Nového Scouta je zde. Budeme se v něm věnovat jízdním vlastnostem, asistenčním systémům a infotainmentu.

m_newlogo_med.jpg

Sleva 10% pro členy OctaviaClubu od MILLERS OILS

Výhradní autorizovaný distributor pro ČR a SR, společnost A-SHIFT s.r.o přináší slevu členům OctaviaClubu 10% na veškerý sortiment objednaný na webu MILLERS OILS.

intro.jpg

TEST: ŠKODA Octavia 3 Scout - 1.díl

Od našeho testu Nového Scouta už je to nějaký týden, ale konečně se nám podařilo dát vše dohromady a tak vám přinášíme naše dojmy a lehké porovnání s druhou generací.

intro.jpg

3.Aktivně-relaxační sraz OctaviaClubu

Jako pokračování loňského 2. Aktivně-relaxačního srazu na Moravě který byl dle Vašich hodnocení vydařený přicházíme letos s třetím pokračováním. a opět na Pálavě.

... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ...