Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Všechny články

pneu.jpg

Speciální nabídka letních pneu pro členy clubu do pátku 6.2.2015

Speciální nabídku pro členy OctaviaClubu na vybrané letní pneumatiky si připravil partner OctaviaClubu - Pneuservis Bartoušek.

387107_398648876894246_979345972_n.jpg

ŠKODA Octavia oceněna v jedné z kategorií ankety ‘Best Cars 2015’

ŠKODA Octavia třetí generace sklízí jeden úspěch za druhým. Nejnovějším důkazem je zisk ocenění za nejlepší dovážený automobil kompaktní třídy ve čtenářské anketě ‘Best Cars 2015’.

octavia_3_rs_apr_01.jpg

Nejsilnější Octavia 3 RS v ČR! 329 koní od APR

O tom, že nová Octavia 3 RS je velice schopné auto asi není třeba pochybovat. To ale neznamená, že nemůže být ještě schopnější. O jasnou ukázku toho, že tomu tak je se postaralo české zastoupení firmy APR, Hothatchshop.cz.

oemplus_black_smaller.png

NOVÝ PARTNER OCTAVIACLUBU : OEMPLUS.EU

Nový partnerem OctaviaClubu je OEMplus.eu nabízející kvalitní komponenty pro úpravu vozů koncernu VW.

korunaeuro.jpg

CLUBOVÉ POPLATKY 2015

Po roce opět nastává období placení ročních udržovacích poplatků za členství v OctaviaClubu. Loňský rok byl v číslech pro OctaviaClub úspěšný, jelikož se znovu zvýšila návštěvnost clubových stránek o téměř 20% a diskuzního fóra o 12%.

usporna_jizda_dil4_01.jpg

ÚSPORNÁ JÍZDA DÍL Č.4 : Chytrá a předvídavá jízda 2

V dnešním díle se zaměříme na první kroky v úsporné jízdě. Trošku pozměním styl psaní a nebudu text rozbíjet body; zkrátka to vezmu od začátku, tedy od rozjezdu vozidla.

OP_Icon_RGB_Handshake.png

PARTNEŘI OCTAVIACLUBU

Přehled partnerů OctaviaClubu

intro.jpg

NÁVOD : LED denní svícení pro Octavia 2 vzhled Octavia 3

Člen OctaviaClubu Kocina vytvořil návod na výrobu LED světel denního svícení (DRL) pro svojí Octavii 2 a podělil se s námi o něj. Cílem bylo získat vzhled, jaký má Octavia 3.

pf2015intro.png

PF 2015 - OctaviaClub.cz

Rádi bychom popřáli všem členům OctaviaClubu, uživatelům diskuzního fóra OctaviaClubu i ostatním pravidelným či občasným návštěvníkům našich stránek krásné Vánoce a kromě velmi důležitého zdraví i mnoho šťastných kilometrů za volanty jejich Octavií.

o3family_itro.jpg

ŠKODA dnes vyrobila již půlmiliontý vůz Octavia 3

ŠKODA dnes vyrobila 500.000. vůz ŠKODA Octavia třetí generace. Jubilejní bílá Octavia GreenLine sjela z linky v hlavním výrobním závodě ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi.

srovnavaci_test_rs_04.jpg

TEST: Tři generace Škoda Octavia RS Combi

Jelikož ŠKODA letos slaví výročí 40 let modelů RS, rozhodli se kluci z auto-mania.cz připravit malinkou oslavu a to formou netradičního testu dnes již tradičního českého sportovněji založeného kombíku.

nova_skoda_superb_01.jpg

Nová ŠKODA Superb na prvních fotografiích

ŠKODA odhalila první fotky maskované třetí generace modelu Superb.

320.jpg

Vymezovací kroužky pro alu kola - kompletní informace

Potřebujete přesně vycentrovat ALU kola s univerzální středovou dírou? Jejich spolehlivé upevnění na náboj brzdového kotouče zajistí tzv. vymezovací kroužky. Kromě perfektního vycentrování kol navíc přispívají k pohodlnějšímu a bezpečnějšímu cestování.

skoda_muzeum_01.jpg

ŠKODA Muzeum lze nyní navštívit i přes Google Street View

Jako první automobilové muzeum v České republice nabízí ŠKODA Muzeum společně s Google Street View virtuální prohlídku. Expozici lze navštívit 24 hodin denně, z kteréhokoli místa na světě.

4.jpg

KALENDÁŘE 2015, ZIMNÍ ČEPICE A NÁRAMKY K OBJEDNÁNÍ

Objednali jsme 125 ks kalendářů OctaviaClubu pro rok 2015, 45 zimních čepic a na skladě máme gumové náramky OctaviaClub.cz.

... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ...