Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Všechny články

pf2015intro.png

PF 2015 - OctaviaClub.cz

Rádi bychom popřáli všem členům OctaviaClubu, uživatelům diskuzního fóra OctaviaClubu i ostatním pravidelným či občasným návštěvníkům našich stránek krásné Vánoce a kromě velmi důležitého zdraví i mnoho šťastných kilometrů za volanty jejich Octavií.

o3family_itro.jpg

ŠKODA dnes vyrobila již půlmiliontý vůz Octavia 3

ŠKODA dnes vyrobila 500.000. vůz ŠKODA Octavia třetí generace. Jubilejní bílá Octavia GreenLine sjela z linky v hlavním výrobním závodě ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi.

srovnavaci_test_rs_04.jpg

TEST: Tři generace Škoda Octavia RS Combi

Jelikož ŠKODA letos slaví výročí 40 let modelů RS, rozhodli se kluci z auto-mania.cz připravit malinkou oslavu a to formou netradičního testu dnes již tradičního českého sportovněji založeného kombíku.

nova_skoda_superb_01.jpg

Nová ŠKODA Superb na prvních fotografiích

ŠKODA odhalila první fotky maskované třetí generace modelu Superb.

320.jpg

Vymezovací kroužky pro alu kola - kompletní informace

Potřebujete přesně vycentrovat ALU kola s univerzální středovou dírou? Jejich spolehlivé upevnění na náboj brzdového kotouče zajistí tzv. vymezovací kroužky. Kromě perfektního vycentrování kol navíc přispívají k pohodlnějšímu a bezpečnějšímu cestování.

skoda_muzeum_01.jpg

ŠKODA Muzeum lze nyní navštívit i přes Google Street View

Jako první automobilové muzeum v České republice nabízí ŠKODA Muzeum společně s Google Street View virtuální prohlídku. Expozici lze navštívit 24 hodin denně, z kteréhokoli místa na světě.

4.jpg

KALENDÁŘE 2015, ZIMNÍ ČEPICE A NÁRAMKY K OBJEDNÁNÍ

Objednali jsme 125 ks kalendářů OctaviaClubu pro rok 2015, 45 zimních čepic a na skladě máme gumové náramky OctaviaClub.cz.

pohled_s popisky.jpg

ÚSPORNÁ JÍZDA DÍL Č.3 : Chytrá a předvídavá jízda 1

V dnešním díle se (pro některé konečně) podíváme na silnice a na provoz jako takový. Základem hospodárného provozu je bezpečná jízda; to je také důvod, proč jsem se rozhodl pojmout tento seriál článků z obou pohledů.

tomik3_resize.jpg

Výsledky letní fotosoutěže - Vaše Octavia a vaše dovolená

Hlasování pro nejlepší fotky bylo na clubovém facebooku ukončeno a zde jsou vítězové souteže.

skoda_special_13_obalka.jpg

Autosport&Tuning : Škoda Speciál č.13 již v prodeji

Od 5.11. najdete u dobrých prodejců novin a časopisů další, v pořadí již 13.Škoda Speciál, kde nechybí ani reklama na OctaviaClub.cz !

shop_dily.jpg

Sleva 5% pro členy OctaviaClubu od Cars-Parts.cz

Cars-parts.cz se zabývá prodejem příslušenství a různých komfortních dílů pro vozy koncernu VW. Nyní nabízí slevu 5% pro členy OctaviaClubu.

intro.jpg

BSR Sweden přichází s výkonovými kity i pro nejnovější modely Škoda

Na trhu se objevuje unikátní věc. Jedné z předních tuningových firem ze Švédska se podařilo vyvinout unikátní systém, který vám umožní optimalizaci řídící jednotky i u nejnovějších modelových ročníků celého koncernu Volkswagen.

octavia_3_rs_tdi_chip_05.jpg

Úprava Octavia 3 Combi RS TDI na 215 koní

Úpravce mcchip-dkr vylepšil výkon naftového RSa ze 184 na 215 koní.

12_test_sealantu.JPG

DETAILING : Velký srovnávací test sealantů a nanopovlaků

Nanománie se na nás valí ze všech stran již nějaký ten měsíc a my si dali za úkol vyzkoušet, jak to s těmi nanopřípravky je. Jako u jiných "nano" výrobků i v tomto oboru výrobci slibují dokonalé vlastnosti a velký přínos pro uživatele.

octavia_rs_simpson_carbon_02.jpg

Carbon paket pro Octavii 3 RS od Simpsons Škoda Motorsport

Britský dealer ŠKODY - Simpsons Škoda Motorsport - přichystal pro své zákazníky speciální carbon paket pro Octavii 3 RS.

... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ...