Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Články (446)

pomahat-chranit.jpg

Neoznačené Octavie ve službách Policie ČR

První Škodu Octavia, která je až na několik kusů speciálního vybavení k nerozeznání od sériové verze, představilo na Tři krále královéhradecké policejní ředitelství. Sloužit bude na území celého kraje. Do konce měsíce dostane ale svoje auto dopravní policie v každém okrese. Takže jich bude dohromady šest.

vyroba.jpg

Škodě vypadl podnikový systém. Papír a tužka se vrací.

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto se dál potýká s výpadkem podnikového systému. Problémy s počítači pocítili už i zaměstnanci: část lidí pracujících na expedici náhradních dílů ve středu zůstala doma, protože pro ně firma nemá práci.

vyroba-oII-fl.jpg

VIDEO - Výroba Octavie II Facelift - 2.část

Slibované druhé video z výroby Škody Octavia II Facelift je tady.

autobazar.jpg

Omlazování aut v autobazarech?

Každý kdo někdy přemýšlel o koupi ojetiny, nebo ji kupoval, má strach z opravdového počtu najetých kilometrů, respektive z pravdivosti údaje na tachometru vozu. Podívejte se na jeden velice zajímavý příklad nešvaru, který bují jak v ČR tak i SR.

skoda-octavia-vyroba-prumysl.jpg

VIDEO - Výroba Octavie II Facelift

Od kolegů z Polského OctaviaClubu jsme převzali 2 videa z výroby Škody Octavie II Facelift. Podívejte se na první z nich.

skoda_octavia_limousine_2.jpg

Octavia I Limousine - rarita z Indie

Podívejte se na fotky raritky z Indie. Kvalita fotek není nijak závratná, ale rozhodně se jedná o unikát :)

logo-servis-skoda.jpg

Zimní servisní akce ŠKODA

Škoda připravila pravidelnou zimní servisní akci ve svých autorizovaných servisech. Akční nabídka servisních úkonů a originálního příslušenství zahrnuje samozřejmě i nabídku pro vozy Octavia I a Octavia II.

logo_skoda_velke_napis.jpg

ŠKODA Rapid z Indie v sériové výrobě - VIDEO

ŠKODA zahájila v závodě v indickém Pune sériovou výrobu nové kompaktní limuzíny Rapid, kterou ještě tento rok uvede na tamní trh.

citigo_01.jpg

Nová ŠKODA Citigo ještě letos na českém trhu

ŠKODA pokračuje ve své produktové ofenzívě představením sedmé modelové řady. Modelem Citigo vstupuje automobilka do segmentu malých vozů.

rs_bonneville_04.jpg

Octavia II RS se 600 koňmi v Bonneville

Britské zastoupení ŠkodaAuto nás stále zásobuje zajímavými verzemi modelů Škoda nebo extravagantními reklamami. Nyní přichází se speciální verzí Octavie II RS pro rychlostní závody v Bonneville. 

2011_GTITreffen_02.jpg

Fabia RS 2000 na GTI setkání u Wörthersee

Již po třicáté se v rakouském městě Reifnitz na břehu jezera Wörthersee koná GTI setkání příznivců tuningu z celé Evropy - opět při tom bude i značka ŠKODA. ŠKODA zde ukáže designovou studii Fabia RS 2000, připravenou speciálně pro toto jubilejní setkání, soutěžní vůz Fabia Super 2000, sportovní model Fabia RS a akční verzi Fabia Monte Carlo. ...

Spy fotky vozu A-entry

Na zahraničních serverech se objevily špionážní fotky testování nového modelu Škoda, prozatím pojmenovaného jako A-ENTRY 

Nový 3D konfigurátor Škoda

Škoda Auto zároveň s novou podobou svých internetových stránek nasadila i novou 3D verzi konfigurátoru. Aplikace Car Configurator slouží k názorné a interaktivní prezentaci produktu a zároveň pomáhá zákazníkům při správné volbě jejich nového automobilu a výběru požadované kombinace výbav. 

Octavia Combi BT - další kousek od Benetu

Benet Automotive připravil další lahůdku v podobě úpravy Octavia II RS TDi. Nedávno jsme vás informovali o úpravě benzínové varianty liftback, nyní přichází na řadu Combi. 

Nový vzhled showroomů Škoda

Spolu s novým logem a novou identitou značky přicházejí změny i do dealerské sítě Škoda Auto. Škoda Auto představila pod heslem „The New Power of ŠKODA“ nový korporátní design. Na letošním ženevském autosalonu ŠKODA poprvé prezentuje nejdůležitější prvky svého nového firemního designu. Nový corporate design firmy se vyznačuje svěžestí a přesností. Ve smyslu ...

... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ...