Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Články (439)

Jak by také mohla vypadat Octavia 3 nebo Octavia 2 Tour

Pokusili jsme se zkřížit Octavii II a VW Lavida, která se na evropských trzích neprodává.Vznikl zajímavý hybrid, který by třeba mohl být nástupcem Octavie Tour případně i Octavie IIPracovně ji nazýváme Škoda Lavida :)

OCTAVIA 3 - první grafické retuše

Octavia je považována za větší a levnější VW Golf. Její třetí generace nebude výjimkou, osvědčený recept Škodovky bude fungovat nadále. Podívejte se na první grafické retuše z Francie a informace z tamního serveru, které jsou evidentně inspirované nejnovějším Superbem.  

Nový motor pro Octavii II

Paletu benzinových motorů pro model Octavia doplní čtyřválec 1,2 TSI/77 kW s přímým vstřikováním a přeplňováním turbodmychadlem. Díky vysokému výkonu a maximu točivého momentu 175 Nm v rozmezí otáček 1550 – 4100 min-1je tato velmi pružná pohonná jednotka (známá z modelu Yeti) ideální jak do města, tak pro dálniční provoz. Motor bude volitelně k ...

Nestihli jste Škoda Speciál?

Škoda speciál 4 opět v prodeji Nestihli jste Škoda speciál 4? Pak máte poslední šanci ho zakoupit ve vašem oblíbeném novinovém stánku nebo na benzínové pumpě. Od 16. 1. 2010 je znovu v distribuci a to na jeden měsíc. Nemůžete Škoda speciál 4 sehnat?

Nový motor 1,2 TSI/77 kW v Octavii již od 353 900Kč

Nový motor 1,2 TSI/77 kW bude v Octavii k mání v akci za 353 900,- v akční výbavě prima.

Škoda zveřejnila výsledky prodeje v ČR za rok 2009

ŠKODA AUTO ZVEŘEJNILA PRODEJNÍ VÝSLEDKY ZA ROK 2009 V ČR

Škoda zahájila výrobu nového motoru 1,2 litru

Škoda zahájila výrobu nového motoru 1,2 litru

Začínáme s Airbrushem - DVD

Partner OctaviaClubu - Airbrush V8 Design přináší novinku - české DVD "Začínáme s airbrushem" Recenzi najdete ZDE >>>  

Soutěž se ŠkodaService

Škoda připravila velkou SMS soutěž o atraktivní ceny, která běží od 22. října 2009. Po dobu pěti týdnů budou na oficiálních stránkách a v magazínech deníků Lidové noviny, Mladá fronta DNES, Právo, Blesk a Sport vycházet články se soutěžní otázkou, které Vám přiblíží výhody autorizovaných servisních partnerů Škoda. S každým ...

AutoDoktor partnerem clubu

Firma AUTODOKTOR se stala dalším partnerem stránek poskytujícím slevy pro členy Octavia Clubu na sortiment včech produktů z Eshopu a také na služby v oblasti čištění automobilů. 

Škoda Auto je v Rusku stále úspěšná

Škoda Auto nasazuje v Ruské federaci i přes stávající krizi do výroby model Octavia. Kompletní produkce navíc začíná 11 měsíců před původně plánovaným termínem. Tržní podíl značky Škoda v Rusku vzrostl na 2,5 %. Prodeje společnosti Škoda Auto v Rusku klesají pomaleji, než celkový domácí automobilový trh. Ten proti loňsku v prvních třech ...

Octavia Tour se příští rok přestane vyrábět

Škoda rozhodla o ukončení výroby Škody Octavie (interní označení A4) v posledním čtvrtletí příštího roku. Přesné datum ještě není známo, Octavia první generace (nepočítáme-li první Octavie vyráběné od roku 1959) se začala prodávat od roku 1996. Vyrábí se dodnes pod označením Tour.

Škodovka chystá nástupce Octavie Tour

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto chystá nové auto, které bude větší než Fabia a levnější než Octavia. Nové auto by mělo nahradit starší model Octavia Tour, který se nyní prodává souběžně s novým. Název auta není známý.

Octavia na LPG

Škoda Auto uvádí na trh nejoblíbenější model značky ve verzi s pohonem na LPG, ekologickou a ekonomickou alternativou klasických vznětových a zážehových motorů.

... 21 22 23 24 25 26 27 28 29