Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Články (428)

AutoDoktor partnerem clubu

Firma AUTODOKTOR se stala dalším partnerem stránek poskytujícím slevy pro členy Octavia Clubu na sortiment včech produktů z Eshopu a také na služby v oblasti čištění automobilů. 

Škoda Auto je v Rusku stále úspěšná

Škoda Auto nasazuje v Ruské federaci i přes stávající krizi do výroby model Octavia. Kompletní produkce navíc začíná 11 měsíců před původně plánovaným termínem. Tržní podíl značky Škoda v Rusku vzrostl na 2,5 %. Prodeje společnosti Škoda Auto v Rusku klesají pomaleji, než celkový domácí automobilový trh. Ten proti loňsku v prvních třech ...

Octavia Tour se příští rok přestane vyrábět

Škoda rozhodla o ukončení výroby Škody Octavie (interní označení A4) v posledním čtvrtletí příštího roku. Přesné datum ještě není známo, Octavia první generace (nepočítáme-li první Octavie vyráběné od roku 1959) se začala prodávat od roku 1996. Vyrábí se dodnes pod označením Tour.

Škodovka chystá nástupce Octavie Tour

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto chystá nové auto, které bude větší než Fabia a levnější než Octavia. Nové auto by mělo nahradit starší model Octavia Tour, který se nyní prodává souběžně s novým. Název auta není známý.

Octavia na LPG

Škoda Auto uvádí na trh nejoblíbenější model značky ve verzi s pohonem na LPG, ekologickou a ekonomickou alternativou klasických vznětových a zážehových motorů.

Škoda Speciál v prodeji !!

Pro všechny milovníky české Škodovky připravil Autosport&Tuning velké letní překvápko. Již v polovině srpna vychází nový ŠKODA SPECIÁL! 

Octavia II RS-P - Australský projekt

Octavia II RS se stala základem pro projekt Škoda Auto Australia – Octavia RS-P (P jako projekt). Vůz, který má především za účel propagovat klasický model Octavia RS byl upraven pro jízdu na okruzích.

Facelift Octavia Tour 2010

Pro modelový rok 2010 se pro Octavii Tour změní pár detailů.Bude to s největší pravděpodobností i poslední rok "Jedničkové Octávky".Změny jsou v podstatě kosmetické a týkají se dvou prvků.  

Octavia Scout - facelift

Po Octavii RS představuje facelift i pro "allroad" verzi Octavie II ;)

Facelift Octavia II RS !

Facelift populární Octavie RS přináší něco nové techniky, nižší podvozek a taky lehkou liposukci.

Měření spotřeby?

Pojďte změřit svojí spotřebu a porovnat ji s ostatními z OctaviaClubu :)Už nyní deset členů "soupeří" mezi sebou a může tak porovnat spotřebu svým Octávek.

Škoda Auto v roce 2008 s rekordním počtem prodaných vozů

Celkový výsledek skupiny Škoda Auto podle Mezinárodních standardů finančního výkaznictví (IFRS – International Financial Reporting Standards) za rok 2008 byl dnes (23. 3. 2009) zveřejněn na výroční tiskové konferenci v Praze.

Škoda ukázala Yetiho, premiérou je i nový motor 1,2 TSI

Škoda rozšiřuje svou modelovou řadu vůbec poprvé o vůz typu SUV (sportovně užitkové vozidlo).

Nové barevné provedení vozů MP Brno

Nové barevné provedení vozů MP Brno

Škoda Auto se odlepila ze dna, bude opět vyrábět i v pátek

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto se od března navrátí ve většině svých závodů k plnému pracovnímu týdnu.

... 21 22 23 24 25 26 27 28 29