Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (138)

vune1.jpg

Chcete pořádnou vůni do auta? California CarScents jsou to pravé !

Zahoďte klasické stromečky, které nic nevydrží, zahoďte osvěžovače do výdechů topení. Na trhu je nyní řada amerických vůní do auta, které s přehledem strčí do kapsy stromečky i osvěžovače, které když vytečou, poničí vaši palubní desku.

4.jpg

Zimní pletené čepice OctaviaClubu

Chcete si udělat radost pod stromeček? Chcete stylovou čepici s vyplétaným logem OctaviaClubu? Tak letos prvně máte tuto možnost !

apple-android.jpg

Mobilní verze fóra

Chcete být na vašem oblíbeném fóru, i když nejste u svého počítače? Nová verze fóra Vám to umožňuje díky přehledné mobilní verzi !

twitter-logo.png

Sledujte nás i na TWITTERu

Náš Facebook má k dnešnímu dni více než 1200 uživatelů. Nyní můžete sledovat novinky z OctaviaClubu i na Twitteru.

IMG_8048.JPG

Nové členské karty pro rok 2011

Nový design kartiček, které začínáme rozesílat novým členům tento týden. Prvních 20 šťastlivců je obdrží již v následujících dnech, klasickou doporučenou poštou spolu s nálepkou na auto !

screen.jpg

Nový web OctaviaClubu

Po nové verzi diskuzního fóra tu máme i kompletně nový design stránek clubu !!!

CIMG6304.JPG

7 autolékárniček OctaviaClubu na prodej !

Posledních 7 kusů lékárniček s výšivkou OctaviaClubu, kterých jsme přes zimu rozeslali více jako 150 ks členů, jsou stále ještě na skladě !! Cena 310 Kč včetně poštovného a balného !! Objednávejte na emailu : vittorio (at) octaviaclub.cz    

zabky.jpg

Poštovné ZDARMA v Eshopu od 27.8. do 2.9.2012 !!!

Přesně týden a něco před srazem si můžete objednat věci s eshopu s poštovným zdarma ! Kdo na sraz dorazí s nějakým kusem oblečení či prádla z eshopu, získá malý dárek ;)

odkazy.jpg

2 miliony návštevníků na stránkách OC

Dne 14.6.2011 jsme dle měření TopListu dosáhli hranice 2 milionů návštěvníků našich stránek !! Díky všem členům, ale i občasným návštěvníkům našich stránek. Nejen kvůli tomuto milníku, ale i kvůli blížícím se 8.narozeninám OctaviaClubu, chystáme o prázdninách jednu velkou novinku na stránkách ! Sledujte pravidelně OctaviaClub.cz, ať vám tato novinka ...

certifikat2011_small.jpg

Vyhodnocení soutěže o lístky do ZOO

Díky spolupráci a podpoře ZOO Liberec jsme soutěžili o 2 volné vstupenky. Druhým rokem podporuje OctaviaClub.cz chov Lamy Alpaky. 

Nový Facebook clubu!

 OctaviaClub má nový Facebook !!    

Vyhrajte 2 lístky do ZOO Liberec

 Díky partnerství se ZOO Liberec, kde je OctaviaClub.cz sponzorem Lamy Alpaky, můžete vyhrát 2 volné vstupenky ! Jen pro členy OctaviaClubu !  

POPLATKY 2011

Rok se s rokem sešel a opět je čas na placení ročních poplatků pro rok 2011 ve výši 99 Kč.  

Novinky v Eshopu OctaviaClubu

Chcete si dát pod stromeček věci s logem OctaviaClubu? Máme pro vás nový sortiment, který potěší nejen Vás, ale vaši partnerku a děti... A na silvestra určitě doporučujeme "triko" na láhev šampaňského ;) Čtěte dále pro více detailů a fotky.

... 2 3 4 5 6 7 8 9 10