Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (141)

Vyhrajte 2 lístky do ZOO Liberec

 Díky partnerství se ZOO Liberec, kde je OctaviaClub.cz sponzorem Lamy Alpaky, můžete vyhrát 2 volné vstupenky ! Jen pro členy OctaviaClubu !  

POPLATKY 2011

Rok se s rokem sešel a opět je čas na placení ročních poplatků pro rok 2011 ve výši 99 Kč.  

Novinky v Eshopu OctaviaClubu

Chcete si dát pod stromeček věci s logem OctaviaClubu? Máme pro vás nový sortiment, který potěší nejen Vás, ale vaši partnerku a děti... A na silvestra určitě doporučujeme "triko" na láhev šampaňského ;) Čtěte dále pro více detailů a fotky.

Omezená nabídka 10 kšiltovek OC !!

Máme pro vás limitovanou předvánoční nabídku. 10 nejrychlejších z vás si může objednat kšiltovku OctaviaClubu, které budou znovu dostupné až v roce 2011, v létě. Neváhejte a chcete-li kšiltovku ještě před vánocemi, tak si ji rychle objednejte. 

Nové autolékárničky s výšivkou clubu - VYPRODÁNO

Tak jak jsme slibovali - nyní můžete závazně objednat lékárničky s novým obsahem a s výšivkou clubového loga. DRUHÁ VÁRKA VYPRODÁNA, BUDEME VÁS INFORMOVAT POKUD BUDE TŘETÍ VÁRKA  Čtěte dále pro zobrazení fotek a detailů...  

Autolékárnička 2011 dle nové vyhlášky

Od 1.1.2011 je povinné vozit ve vaší Octavii lékárničku podle nových pravidel. OctaviaClub bude pro své členy objednávat hromadně tyto lékárničky s clubovým potiskem.  

OC Fórum slaví 1.narozeniny

Dne 22.6.2010 tomu bude právě 1 rok od spuštění samostatné diskuzního fóra OctaviaClubu. Po 6 letech azylu na fórech autotuning.cz, tuning-forum.org a následně skodahome.cz jsme spustili vlastní diskuzní fórum. Jeho návštěvnost, počet příspěvků a členů fóra roste každý den ;)    

Minidresy připraveny k objednávání !

Jak jsme slibovali, minidresy OctaviaClubu pro libovolné využití lze nyní objednat u Sejviho - člena OctaviaClubu. Za 150kč včetně pošty dostanete personalizovaný dresík OctaviaClubu- s vaším nickem/přezdívkou člena- s číslem člena- s rokem vstupu do OctaviaClubu 

KLÍČENKY OCTAVIACLUBU

Po 2 letech je tu opět další edice klíčenekOctaviaClubu ;)Omezená série 100 ks je nyní k dispozici a vy můžete objednávat.  

Letní pneu a disky jen pro členy OC

Pro sezonu 2010 jsme pro vás připravili další slevy.Jelikož se blíží doba přezouvání tak je to nyní nabídka hliníkových disků a letních pneumatik.Za ceny pro členy klubu můžete objednat u dvou autorizovaných servisů RENAULT - Auto Kout Centrum v Brandýse n.Labem a  Auto Kubíček OlomoucZnačky hliníkových disků: AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO Značky letních pneumatik: Barum, BFGoodrich, Continental, Dunlop, GoodYear, Kleber ...

OctaviaClub partnerem ZOO Liberec

Od letošního roku je OctaviaClub.cz hrdým sponzorem Lamy Alpaky v liberecké ZOO.Logo OctaviaClubu tak najdete u tohoto členy velmi oblíbeného zvířete :)Pokud navštívíte ZOO Liberec a najdete tabulku s logem OctaviaClubu u alpak, vyfoťte ho a pošlete na notoricky známou adresu. 

Nové ceny mikin v ESHOPU

V eshopu OctaviaClubu došlo k úpravě ceny všech mikin.Úpravou velikostí potisků a jejich umístění jsou nyní jednostranně potištěné mikina již za 750 Kč a  oboustranné za 930 Kč.Těším se, že se sraze clubu potkáme v ještě větším počtu v mikinách a tričkách OC :)

Výherce soutěže o 2 skipasy !!

VÝHERCEM SOUTĚŽE O 2 SKIPASY SE STÁVÁ ..........

... 3 4 5 6 7 8 9 10