Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (140)

CLUBOVÉ POPLATKY 2010

Již tradičních 99Kč jako udržovací poplatek v OC je zase tady :)Návod a více info máte v emailu - pro jistotu dávám i na stránky. Čtěte dále :)

NOVÁ FOTOGALERIE

Vážení členové a návštěvníci stránek OctaviaClub.cz po trech dnech usilovné práce a prekladani se podarilo rozchodit GALERII pro FORUM.OCTAVIACLUB.CZ Vpravo pod titulkou fóra naleznete nyni odkaz GALERIE, kde mate moznost jak prohlizet fotky ze srazu a dalsi jak jste byli zvykli z OctaviaClub.cz, alei máte moznost si udelat vlastni galerie - Jak VEREJNE tak i vase SOUKROME. Klasický profil a nahrávání fotek na profil na ...

Dovolená

Du půlky srpna se na stránkách nebude pracovat a bude se odpocivat :)Více info v následujícím článku  

Eshop - ukázky produktů

Tak po nejaké době tu opět máme ukázku produktů objednaných přes eshop, tentokráte od FUGENTBUNT, který je členem OC už taky pěknou řádku let ;)Tentokráte - magický hrnek a trička Davon a Hensel ;)

CLUBOVÉ POPLATKY 2009

Do nového roku o 99kč lehčí, aneb pravidelné oblíbené a nezbytné poplatky jsou opět tady ;)Každý z vás dostal informace emailem, ale jelikož některé mailboxy hází OC emaily do SPAMu (snad ne záměrně :) ), dávám veškěré informace i sem a do diskuzního fóra.

Vánoční soutěž OC

Ani OC nezůstane pozadu a vyhlašuje ryze Vánoční soutěž pro svoje členy ;)A když vánoční soutěž tak s vánoční tematikou :)

ESHOP CLUBU

Připravili jsme pro členy ESHOP s oblečením a drobnými darkovými předměty s logem Octavia Clubu - jak klasickým logem ze samolepek, tak i s novým nápisem, který se objevil speciálně pro pětileté výročí.

Člen OC Sejis v seriálu ulice

Sejda se stává vyhledávanou seriálovou hvězdou :)Jako hodný záchranář se nám ukázal v seriálu Ulice. 

OCTAVIA CLUB v ČASOPISE !!

Octavia Club dostal možnost se ke svým pátým narozeninám ukázat na stránkách časopisu Autosport & Tuning !!! Již na stáncích ;)

CLUBOVÉ POPLATKY 2008

Je tady kazdoroční nepříjemnost pro vás členy a sice udržovací roční poplatek na rok 2008 Výše je tedy 99kč    I   Variabilní symbol najdete na karticce - poslední trojčíslí  respektive čtyřčíslí. Ovšem 4-číslí mají to co tentokrate neplatí, aby to některé nemátlo :) Číslo účtu najdete ve stanovách (PDFko)KDO MÁ POSLEDNÍ ...

Nové samolepky

Do nového roku s novým dodavatelem ... a věřím, že budete nadmíru spokojeni :)

pf2008_mensi.jpg

PF 2008

Příjemné svátky Vánoční a vše nej do nového roku všem členům i návštěvníkům stránek.Po klinutí na náhled si PFko můžete stáhnout a použít jako tapetu :) 

Nová sekce: Jen pro členy

Novinka pro členy klubu - sekce s informacemi jen pro registrované

Podpořte tento web

Zapojte se do tvorby stránek OC a pomožte tak zvýšit naši návštěvnost.Máte zajímavý článek ze světa škodovek nebo přímo octávií?Máte octávku již delší dobu a chcete se podělit o zkušenosti s ostatními?Předělávali jste něco na své octávii a chcete se pochlubit a dát návod ostatním?Zajímá vás historie automobilky, octávií, či ...

... 4 5 6 7 8 9 10