Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (138)

CLUBOVÉ POPLATKY 2009

Do nového roku o 99kč lehčí, aneb pravidelné oblíbené a nezbytné poplatky jsou opět tady ;)Každý z vás dostal informace emailem, ale jelikož některé mailboxy hází OC emaily do SPAMu (snad ne záměrně :) ), dávám veškěré informace i sem a do diskuzního fóra.

Vánoční soutěž OC

Ani OC nezůstane pozadu a vyhlašuje ryze Vánoční soutěž pro svoje členy ;)A když vánoční soutěž tak s vánoční tematikou :)

ESHOP CLUBU

Připravili jsme pro členy ESHOP s oblečením a drobnými darkovými předměty s logem Octavia Clubu - jak klasickým logem ze samolepek, tak i s novým nápisem, který se objevil speciálně pro pětileté výročí.

Člen OC Sejis v seriálu ulice

Sejda se stává vyhledávanou seriálovou hvězdou :)Jako hodný záchranář se nám ukázal v seriálu Ulice. 

OCTAVIA CLUB v ČASOPISE !!

Octavia Club dostal možnost se ke svým pátým narozeninám ukázat na stránkách časopisu Autosport & Tuning !!! Již na stáncích ;)

CLUBOVÉ POPLATKY 2008

Je tady kazdoroční nepříjemnost pro vás členy a sice udržovací roční poplatek na rok 2008 Výše je tedy 99kč    I   Variabilní symbol najdete na karticce - poslední trojčíslí  respektive čtyřčíslí. Ovšem 4-číslí mají to co tentokrate neplatí, aby to některé nemátlo :) Číslo účtu najdete ve stanovách (PDFko)KDO MÁ POSLEDNÍ ...

Nové samolepky

Do nového roku s novým dodavatelem ... a věřím, že budete nadmíru spokojeni :)

pf2008_mensi.jpg

PF 2008

Příjemné svátky Vánoční a vše nej do nového roku všem členům i návštěvníkům stránek.Po klinutí na náhled si PFko můžete stáhnout a použít jako tapetu :) 

Nová sekce: Jen pro členy

Novinka pro členy klubu - sekce s informacemi jen pro registrované

Podpořte tento web

Zapojte se do tvorby stránek OC a pomožte tak zvýšit naši návštěvnost.Máte zajímavý článek ze světa škodovek nebo přímo octávií?Máte octávku již delší dobu a chcete se podělit o zkušenosti s ostatními?Předělávali jste něco na své octávii a chcete se pochlubit a dát návod ostatním?Zajímá vás historie automobilky, octávií, či ...

Nová kampaň pro OC

Letos jsme se rozhodli prolomit bariéry a i v Srbsku propagujeme náš klub. A viditelně úspěšně

POPLATKY 2007

...a členové již vědí. Prosím, čtěte pozorně, kdo přesně má platit !!!

Clubová Octavia ve Světě Motorů

Jeden z členů Octavia Clubu se se svým netradičním vozem dostal až na stránky snad všem známého Světa Motorů. Sejis, který se svou Octou sbírá jeden pohár za druhým i na clubových akcích, se tak dostal i do podvědomí široké veřejnosti. A nejen to! V metropolitním deníku 24 hodin získal vítezství v anketě diváků, nebo spíše návštěvníků výstavy Tuning ...

Klubové kartičky - ukázka

První verze kartiček pro členy klubu.

... 4 5 6 7 8 9 10