Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Všechny články

carsharing-hoppygo-photo-skoda_optimized_optimized.jpg

Carsharing aneb sdíleli byste svou Octavii?

Vlastní automobil byl donedávna snem mnoha jedinců a představa že by jej půjčili cizímu, spíše nepředstavitelnou noční můrou.

titulka.jpg

OCTAVIACUP : Slavnostní vyhlášení a kalendář pro rok 2019

Ohlédnutí za uplynulou sezonou řečí čísel, reportáž ze slavnostního vyhlášení a finální podoba závodního kalendáře pro rok 2019.

GetFile.aspx_optimized_.jpeg

Víme jak by mohla vypadat nová Škoda Octavia IV. generace

Kuloární informace již hovoří o tom, že by měla být zcela dokončená nová generace Octavie. Tato zpráva nás samozřejmě zajímá, proto jsme z nejrůznějších internetových zdrojů sesbírali drobečky informací, jak by nová generace, v pořadí již čtvrtá, mohla vypadat.

octavia-g-tec-05_optimized.jpg

ŠKODA Octavia G-TEC opět v prodeji a s novým agregátem

Toužíte jezdit ekologicky, úsporně ale zároveň chcete domácí Octavii? V tuto chvíli stále existuje pouze jediná možnost, a to ŠKODA Octavia G-TEC. Nově přijíždí s agregátem 1.5 TSI o výkonu 96kW a větší nádrží na plyn.

volant_2017.jpg

Historie a vývoj volantů ve vozech ŠKODA

Moderní multimediální systémy ŠKODA lze ovládat hned několika způsoby, nejpoužívanějším je dotyk, poté tlačítka a nakonec hlas. Zapomínat bychom ale neměli na volant, jelikož se z něj v průběhu let stalo ovládací centrum nejrůznějších funkcí vozidla včetně ovládání právě infotainmentu. 

jak_funguje_4x4_05-384x384.jpg

Slovníček pojmů: HALDEX, XDS+, ESC, EDS a TCR

K minulým dvou článkům, které se věnovaly jízdě na sněhu přidávám třetí, kde se zaměříme na pohon 4x4 a další elektronické pomocníky, díky kterým se dokážeme "vyhrabat" s nejedné nepříjemné situace.

octavia_rs_big-768x439.jpg

6 rad pro jízdu na sněhu a ledu

Jelikož je předpověď počasí na tento týden neúprosná, pojďme se připravit na přívaly sněhu na silnicích! V tomto článku vám přineseme hned 6 rad, jak se chovat při jízdě na sněhu a ledu.

plaketa_edice100.jpg

ZAJÍMAVÉ OCTAVIE: Octavia Edice 100 let ČSR

K výročí 100 let Československa si můžete objednat speciální prvky i pro vaši Octavii.

Octavia-blue-4x4.jpg

Pohon 4x4 a jeho výhody

Pro majitele Octavii s pohonem všech kol je toto období mnohem jednodušší a mnohdy i docela zábavné, proto jsem se rozhodl napsat tento krátký článek, kde si řekneme, jak si bezpečně zimu užít.

osobni_odber_small.jpg

Novinka : Osobní odběr v shopu OctaviaClubu

Do shopu OctaviaClubu nově přibyla možnost osobního odběru na dvou místech : Praha a Kosmonosy.

IMG_0099.JPG

Octavia RS301 od BSR

Upravená ŠKODA Octavia RS301 je "výtvorem" projektu Tuning bezpečně, který chce ukázat, že kvalitní úprava vozu může mít smysl, pokud se provede poctivě a kvalitně.

2.jpg

Esko Keinänen: Mladý Fin, který s Octavií udivoval svět rallye

Ve své třídě si finský jezdec s vozem Octavia Touring Sport podmaňoval prestižní rallye jako Monte Carlo nebo Rallye tisíce jezer. 

policejni_octavia_02.jpg

Stav bodového konta online již v Lednu 2019?

To, co mělo být spuštěno rovnou s bodovým systémem, by se konečně mohlo objevit v příštím roce.

carousel_mob_movember-RGB.jpg

Novinky OctaviaClubu - 11/2018

Charitativní projekt na podporu akce Movember, tradiční fotokalendáře v Eshopu, noví redaktoři a také termín dalšího velkého Octavia Srazu.

winter-tires-2861853_960_720.jpg

Zimní pneumatiky: Už máte Octavii přezutou?

A je to opět tady, stejně jako každý rok. Zimní pneumatiky rozdělily české motoristy na dvě skupiny, jedni již přezuto mají, druzí zase rezignují díky nadměrně teplému počasí. V tomto článku si objasníme věčné dilema, kdy je vhodné přezout a proč.

1 2 3 4 5 6 7 8 ...