Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

1.OCTAVIA SRAZ 2009 - FOTKY A HODNOCENÍ

Od pátku od 17h se začali ůčastníci srazu sjíždět na inkiminovaném místě, držíc palce především počasí a těm, kteří sraz připravovali, aby všechno stihli :)

Cca 35 aut už bylo v pátek pozdě večer na místě a proběhlo jako obvykle decentní slavení dlouhého odloučení :)

Hlavní program byl sestaven na sobotu a také nejvíce lidí dorazilo v tento den. Počítadlo se zastavilo na čísle 77, ovšem nutno připočítat i Jardův Ford, který vše dovezl, Vittoriovu Vectru, která zase odvezla jeho samotného a Micru Jardovo ženy. Z původních 53 předem registrovaných aut se dostavili všichni krom jednoho člena, který musel bohužel zůstat doma.Každopádně na první setkání tohoto druhu jen samostatně, bez jakékoli spolupráce s jinými cluby je ona 80ka velký úspěch a spokojenost těch, kteří se o sraz starali.

Kromě příjezdového uvítání "prezidentem" Vittoriem nebo jeho přítelkyní či bratrem na improvizované bráně, kterou někteří i přes označení na viditelném místě úspěšně minuli :),  byl na sobotu přichystán menší program - hodnocení nejlepších aut samotnými účastníky, turnaj v sumu, večerní grilování a oslava 6.narozenin clubu.

Program musel být pozměněn hned po prvním sumo zápase, kdy Snížek sejmul Vittoria a tím i ovladač jeho sumo oblečku, ze kterého zbyly trosky a modřina :) Briskně však Snížek vymyslel náhradní program pro všech 7 registrovaných do turnaje - minigolfový turnaj. Za kulisu, kterou nám vytvořilo cca 25 diváku při celém našem snažení by se nemusel stydět ani Tiger Woods.

Výsledky turnaje v minigolfu na 18 jamek:

1. Vittorio (možná ze slitování z modřiny) - 40 úderů

2. Sejvi - 50

3. Mar.cz - 51

4.-5. Buml, Vorlajz (58); 6. Spooky (60); Snížek (61)

Před grilováním a oslavou a nekonečným pokecem a hudbou (a menším turnaji Texas Hold-em u Ol@fova stolu) byla vyhlášena "divácká anketa" o nejlepší Octavie I a Octavie II. Výsledky byli následující a všem ještě jednou velká gratulace:

Octavia I - 1. Baurák; 2. Sejvi; 3. Martyp; 4. Tomáš; 5. Carlos

Octavia II - 1. Luky; 2. Alexas; 3. Romario (v době předávání pohárů někde na palačinkách); 4. Cooco (až z Malaciek); 5. Ol@f

Mimochodem v POKERU byli tři nejlepší tito:

1. Snížek

2. Skaja

3. Vittorio

FOTOGALERIE ZDE >>>

DISKUZE A DALŠÍ FOTKY OD ÚČASTNÍKŮ NA FÓRU >>>

DALŠÍ FOTKY BUDU POSTUPNĚ SBÍRAT A VYTVOŘÍM DALŠÍ "SUBGALERIE" ;)