Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

1.Orientační rallye clubu - hodnocení

O víkendu se konala první orientační rallye členů clubu "Kolem Ještědu". Jelikož se jednalo o první akci svého druhu, přihlásilo se méně lidí než jsme čekali. Ale i tak jsme si užili zábavu a akci jsme se rozhodli stoprocentně zopakovat.

V sobotu jsme se sešli v 9:00 za deště u Vratislavického pivovaru Konrád. Po udělení instrukcí jsme postupně odesílali posádky na orientační trasu, která měla celkem 63,6 km a bylo na ní potřeba splnit 6 úkolů.

oriantacni zavod octavia club

Hlavním pravidlem bylo dodržovat veškeré předpisy a rychlostní limity, podle toho byl samozřejmě určen i výsledný čas. Kdo by přijel dříve, čekal by ho odečet stejně jako ty, kteří dorazili později. Za úkoly se daly body dohnat, čili i ti pomalejší mohli vyhrát, pokud splnili dobře všech 6 úkolů.

Každá posádka byla vybavena itinerářem s nápovědami a mohlo se vyrazit

Nikoho jsme na trase neztratili, i když několik posádek se nám pořadně zamotalo a rozhodně se nedojíždělo ve stejném pořadí, jako byl odjezd :)

Po závodě, který trval cca do 12:00 než dorazili poslední účastníci, jsme se přesunuli do nedaleké restaurace, kde proběhla vzájemná výměna názorů, zážitků a také rozdální tradičních automobilových věnců výhercům.

oriantacni zavod octavia club

Konečné pořadí na stupních vítězů:
1. místo : člen "banana" a spolujezdec Petr
2. místo : člen a moderátor našeho fóra Dakie s manželkou (a prckem v břiše)
3. místo : člen Garny s navigátorem Ol@fem

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE >>>>

DISKUZE PRO ČLENY CLUBU ZDE >>>>