Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

2.OCTAVIA SRAZ 2010 - HODNOCENÍ A FOTKY

 Po večeři, kterou řada z nás absolvovala v hotelu nad kempem, jsme se přesunuli do párty stanů, ale teplota kome 5 stupňů ná spostupně zaháněla do chatek, či do aut. Samozřejmě byli i tací, kteří hlídali stany a auta až do ranních hodin :)

 

Sobotní program byl jasný - po registraci u vjezdu se všichni ponořili do diskuzí s kamarády s fóra a clubu. Po obědě proběhl již tradiční minigolfový turnaj o cenu první dámy OctaviaClubu a hodnocení aut samotnými účastníky.

 

Výsledky byly následující:

 

Nejlepší auto srazu:

Chjetov - Octavia II - celkem 19 hlasů

 

TOP 5 Octavia I:

Houmik

Hoblik

Maiden

konwas designn

Burek

 

TOP 5 Octavia II:

Luky

Chipmann

Ol@f

Gowster

Rosta 19

 

Cena prezidenta clubu za dlouholetou práci na autě a stále perfektní auto:

Tomáš

 

Minigolf v letošním roce totálně ovládl Sejvi, který tak po loňském vítězi Vittoriovi přebírá titul Mistra clubu v minigolfu o cenu První Dámy OC.

Druhé místo získal nečekaně Spooky1, který se loni krčil až na posledních místech, čili obrovský skok kupředu :)

Třetí, bronzovou příčku, získal další zástupce severních Čech- Leontýnka (pozor jedná se o zástupce mužského pohlaví), který byl navíc hendikepován zdravotně.

 

Po večerním vyhlášení výsledků jsme zatopili pod grilem vypůjčeným z hotelu nad kempem, ke kterému byl Jar_da, hlavní kuchař OC, velmi skeptický. Nakonec se však podařilo všech 120 objednaných steaků předat nedočkavým strávníkům. Padlo tak i loňské číslo v počtu grilovaných steaků a gastronomická sekce OC si tak připisuje další zářez :)

 

Po grilovačce byla volná zábava na chvíli přerušena tombolou, která se na konec zvrhla v rozdávání dárků od sponzorů srazu, jelikož někteří odjeli hned po vyhlašování výsledků.

 

Za ceny do tomboly a pro výherce soutěží děkujeme:

AutoKelly - autodíly

Vopi.cz - autokoberce na míru

CC-autodíly

Cartech Tuning Centrum

Živočichova hospoda v Praze

Autosport & Tuning - časopis českého tunera

Systemcar.cz - autofólie

 

Rád bych poděkoval na závěr všem, kteří se na sraze podíleli a pro sraz něco zařídili či s něčím pomohli a to především Jar_dovi.

 

... a samozřejmě všem, kteří na sraz dorazili. Bez vás by ten sraz neměl vůbec smysl :)

 

FOTOGALERIE JSOU ZDE >>>