Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

21.Škoda Tuning Doksy - Hodnocení

Předminulý víkend proběhla akce Škoda Tuning Doksy. S pár členy Octavia Clubu jsem se domluvili a vyrazili společně na tuto víkendovou akci.  Jelikož sraz neměl nijak závratný program, jeli jsme pouze na hlavní den a tím byla sobota.

Lokace, jak už název napověděl, byla Dosky, konkrétně autokemp Klůček, který se nachází nedaleko Máchova jezera. Osobně jsem nevěděl co od srazu očekávat, ale zjistil jsem, že se jedná již o jednadvacáté pokračování tohoto srazu, tak mé nadšení nepolevilo ani při deštivém počasí. Lehce po desáté hodině jsem společně s kolonou OC dorazil na místo, kde jsem se dozvěděl, že vjezd je 350,- na auto na celý víkend, a že jednodenní vjezd není. Obdržel jsem papír s programem a nálepky srazu.  Mé nadšení trochu ochablo při obdržení samolepky na čelní okno s pořadovým číslem, které mi dotyčný utřel rukávem své bundy. Řekl jsem si budiž, tady asi mikrovlákno neznají :)

Chyběla jakákoliv organizace spojená s parkování a řazením aut. Vše bylo systémem „najdi si a stůj“. Tak jsem společně s členy hledal, našel a stál. Následovala hodinka standartního mytí a leštění, vyvolaná nikým jiným než členem Michim, kterému se povedlo zlomit pár dalších, kteří o detailingu zatím moc neví, aby si náčiní půjčili a auto umyli. Následovalo nahlédnutí do programu, kde jsem se dočetl pouze o spanilé jízdě, která nepřipadá po umytí v úvahu, vyhlášení kategorií originál a tuning v neposlední řadě o striptýzu.

Upřímně řečeno na srazu až na pár jedinců mé oko nic moc nepřitahovalo a osobní pocit jsem měl spíše, že se jedná o sraz až na výjimky o lokální skupiny lidí s Favority, Feliciemi a stodvacítkami, které prošli jakousi úpravou. Asi proto, že jsem letos navštívil mnoho srazů tak mé očekávání bylo větší, než mohl Škoda Tuning Doksy nabídnout. Hudební produkce, která se točila kolem jedné a té samé písně, občerstvení v podobně mražených polotovarů, nulový doprovodný program a samotná návštěvnost byla opravdu malá. Když vše dohromady spojím, nemohu říci nic jiného, než že návštěva Škoda Tuning Doksy byla zklamáním. Věřím, že se do budoucna zlepší a příští rok to nebude vypadat, tak jak to vypadalo letos.

Autor : cubenik