Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

25. výročí založení firmy LAURETA AUTO a.s.

Po slavnostním otevření nového autosalonu ŠKODA prodejce Auto Jarov, jsme se zúčastnili této události i v Mladé Boleslavi.

21. ledna 2016 proběhlo slavnostní otevření zrekonstruovaného autosalonu společnosti Laureta Auto v Mladé Boleslavi, který byl upraven podle současných CI-norem společnosti ŠKODA AUTO. Pro Lauretu se jednalo o téměř symbolické datum, protože prodej osobních automobilů zahájila přesně před 25 lety.

Na počátku svého fungování, přesněji v letech 1999-2001, se firma vedle prodeje vozů zabývala i výrobou a prodejem vlastního dodávkového vozu. Jednalo se o model Škoda Felicia Pick-up na bázi prodlouženého rozvoru modelu, který částečně nahradil původní dodávkový automobil Š1203 a dodnes se řadí mezi rarity na českém trhu vozidel.

Nový autosalon nabízí pro zákazníky příjemné světlé prostředí interiérů s velkou prodejní a výstavní plochou s aktuálními nabízenými modely. Po průchodu vstupním portálem, vyvedeným v zářivých zelených barvách, zaujme jednoznačné rozdělení autosalonu se vstupní recepcí a zákaznickou zónu vybavenou bezplatným připojením k internetu prostřednictvím sítě Wifi, která zpříjemňuje případné čekání. Změnou prošly nejen vnitřní prostory, kdy se kanceláře vedení společnosti přemístily do zadního traktu budovy, ale i parkoviště pro zákazníky. To nabízí velkorysý prostor pro zaparkování a není rozdělené pruhem zeleně.

Z Nádražní ulice se tak nabízí ucelený pohled na nový design autosalonu.

Kromě prodeje nových a prověřených ojetých vozů nabízí Laureta Auto i servisní a lakýrnické služby a prodej originálního příslušenství. Počtem zaměstnanců se jedná o menší autosalon, ale zato s mnohem větším osobním a přátelským přístupem ke každému zákazníkovi, což je také motto majitele, pana Jelínka. Na prvním místě jsou pro něj věrní zákazníci, kteří se postupem času stali jeho přáteli.

Nový autosalon Laurety Auto najdete v Mladé Boleslavi v ulici Nádražní (za Akumou).
Laureta Auto je autorizovaný prodejce a servis doporučený a vyzkoušený OctaviaClubem.

www stránky LAURETA AUTO