Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

3.OCTAVIA SRAZ 2011 - REPORTÁŽ, FOTO, VIDEO

Třetí ročník srazu všech Octávií a kamarádů OctaviaClubu se konal na tradičním místě - v autocampingu u nádrže Rozkoš u České Skalice.

Minulé dva ročníky se nesly ve zvyšování počtu aut, která na sraz přijela, ovšem letos již z registrací bylo jasné, že počet aut bude pravděpodobně nižší než především druhý ročník, na který dorazilo 102 vozů. Letos dojelo na sraz přesně 77 vozů. Velký počet už dokonce v pátek. Klasické stavění stanů a zázemí clubu proběhlo v poklidné atmosféře podporované sluníčkem a vychlazeným pivem.

Sobota se nesla stejným počasím jako pátek a tak sudy kofoly mizely před očima. Postupně najížděla auta až se číslo zastavilo na 77. Vůbec to ale nevadilo a nálada a atmosféra i tak byla parádní.

Po dopoledním klábosení byl naplánován tradiční minigolfový turnaj o Mistra clubu na rány. Účast byla hojnější než minulý rok a tak byla konkurence obrovská. I tak bylo vidět, že severní čechy opět nezahálely a trénink v průběhu roku byl opravdu tvrdý. Ještě jednou gratulujeme Sejvimu a Kabymu za dělené první místo.

Golfový turnaj zabral účastníkům necelé dvě hodiny a následovalo hodnocení vozu samotnými účastníky bez porot apod. Vyhlášení TOP 5 Octavia I a TOP 5 Octavia II bylo doplněno ještě soutěží o nejlepší jiný vůz a o celkově nejlepší vůz srazu.

Výsledky TOP Octavia I :Zelená Octavia I Combi, Oranžová Octavia I Liftback, Maiden, Petr81, Deko

Výsledky TOP Octavia II: Ol@f, Chjetjov, Romariooo, Bazy, Martyp

Nej ostatní : Kaby - Škoda Octavia Veteran

Nej Auto srazu : Bazy

Po vyhlášení jsme se s Olfenm vrhli na přípravu více než 60 porcí k večernímu grilování. tradiční exkluzivní krkovice od Jar_dy neměly chybu a kvalitu masa porthnul gril Weber k němuž máme s Ol@fem vřelý vztah a je vidět, že Ol@f na něm nedělal prvně. Nenechal se rozhodit ani rojem komárů, který znenadání napadl vše živé v okolí vodní nádrže.

Večerní pokec se protáhl jako již tradičně do brzkých ranních hodin a nedělní ráno, které je již tradičně úklidové a rozlučkové.

Díky všem, kteří přijeli a udělali na srazu parádní atmosféru !

Už se těším na další ročník!

DISKUZE A FOTOGRAFIE ZDE (MUSÍTE SE PŘIHLÁSIT NA FÓRUM) - NOVÁ FOTOGALERIE JE VE VÝSTAVBĚ