Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

6.OCTAVIA SRAZ 2014 - REPORTÁŽ, FOTOGALERIE, VIDEO

Uplynulý víkend se opět po roce nesl ve znamení Octavia Srazu, který měl již šesté pokračování. Po třetí se sešli členové OctaviaClubu a ostatní fanoušci a majitelé "Octávek" v krásném prostředí autokempu v Žamberku.

Počasí, které na konci léta vždy trpí různými rozmary, nás stále drželo ve střehu a nutno podotknout, že sobotní vyhlašovací ceremoniál nebyl tím nejlepším momentem, kdy se silná dešťová přeháňka rozhodla přihnat se . Na druhou stranu celý sobotní den byl slunný a tak si všichni mohli v klidu projít kemp plný Octavií, zúčastnit se lehce sportovního Octaviánského Trojboje, nebo hledat schované otázky v rámci Octavia Kvízu.

V letošním roce se podařilo opět překonat rekord v počtu návštěvníků: aut i osob. Pořadová čísla se zastavila na hodnotě 185, což je 21 více než v roce předchozím. Po loňské zkušenosti jsme vše chystali na maximální počet 200 vozů. Že se nám podaří zlomit loňské číslo jsme začali doufat už o páteční půlnoci, kdy se pořadová čísla zastavila na hodnotě 106 - o celých 30 více než vloni. Škoda, že "dvoustovka" nakonec nepadla, ale aspoň máme další cíl na sedmý ročník.

octavia sraz 2014 vjezd

Atmosféra na srazu byla pohodová jako vždy. Mnozí členové OctaviaClubu a uživatelé našeho fóra se zde vidí jednou do roka naživo a proto je nálada dobrá až do pozdních nočních hodin. V letošním roce bych vyzdvihl i hojné zapojení našich slovenských kamárádů, kteří to nemají úplně blízko. A samozřejmě nejen oni. Vážíme si všech, kteří dorazili, udělali si čas a svojí částí přispěli k super průběhu celé akce.

Sobota, která byla samozřejmě hlavním dnem srazu, se nesla ve znamení tří hlavních aktivit: hlasování o nejlepší vozy srazu, klání v Octaviánském Trojboji a nové aktivitě: vědomostním Octavia Kvízu. Tradiční minigolfový turnaj samozřejmě nemohl chybět. Nakoupit si klíčenky, sluneční brýle nebo autolékárničky bylo možné v tradičním obchůdku.
slunecni bryle octaviaclub obchod octaviaclub

O pitný režim se postaral partner srazu Minerální voda Ondrášovka, který dodal speciální edici jemně perlivých vod s clubovou etiketou a lahví v zelené barvě.
ondrasovka octaviaclub

Hlasování o nejhezčí vozy srazu muselo být maličko zjednodušeno oproti ročníkům předchozím, především z důvodu bezproblémového a rychlého vyhodnocení před vyhlášením. Každý návštěvník tedy mohl volit ve 4 kategoriích vždy vůz, který se mu líbil na srazu nejvíce. Kategorie byly následující :
TOP 3 Octavia I, TOP 3 Octavia II, TOP 3 Octavia III a TOP Ostatní modely Škoda a jiné značky.

V těchto kategoriích byly výsledky následující :

TOP 3 Octavia I - lupino (srazové číslo 013), dzordzino (srazové číslo 085) a ketys (srazové číslo 061)
octavia sraz 2014 octavia sraz 2014 octavia sraz 2014

TOP 3 Octavia II - jarýsek120 (srazové číslo 053), dufino (srazové číslo 107) a halbi (srazové číslo 019)
octavia sraz 2014 octavia sraz 2014 octavia sraz 2014

TOP 3 Octavia III - Octavia III RS Liftback bílá (srazové číslo 171), Octavia III RS Combi bílá (srazové číslo 160), Honza9007 (srazové číslo 006)
octavia sraz 2014 octavia sraz 2014 octavia sraz 2014

TOP Ostatní - "nulková Octavia" červená, rok výroby 1960 (pokud se nepleteme) se srazovým číslem 095
octavia sraz 2014

Doplňkové kategorie :
TOP Kola srazu - vítězem se stal mato88 s krásnými Schmidty
octavia sraz 2014

Nejčistší Octavia - vítězem se stal Halbi - partnerem kategorie byl DetailingShop.cz
octavia sraz 2014

Cena prezidenta za přínos OctaviaClubu - Honza9007 za vervu v moderování fóra a neúnavnou pomoc na letošním srazu.

Octaviánský trojboj, který byl loni velice úspěšný, jsme se rozhodli zařadit znovu a udělali jsme dobře. Tentokráte jsme museli vymyslet další 3 disciplíny, ve kterých se sbíraly body do celkového pořadí. Patřila sem "Střelba na fotbalovou branku hokejkou a tenisákem", "Hod řemeny na klikovou hřídel" a "Překážková dráha při vedení pneumatiky"
Trojboj ovládl jednoznačně člen OctaviaClubu Skipy, druhá skončila Petra Nováková a na třetím místě cico86

Octavia Kvíz bylo 10 otázek poschovávaných v areálu kempu na zelených papírech. Úkolem samozřejmě bylo všech 10 otázek najít a správně je zodpovědět.
4 soutěžící odpověděli na všechny otázky správně a tudíž následoval rozstřel (pro 3 z nich, jelikož surfman bohužel odjel před vyhlášením)
Celkové pořadí:
1. motoosman
2. Kubajz
3. kubiv007

Mistr clubu v minigolfu pro rok 2014 : lukynodc

Po vyhlášení všech soutěží jsme se, jako již tradičně, vrhli na grilování a popíjení.

OBROVSKÝ DÍKY PATŘÍ SPOUSTĚ LIDÍ, KTERÁ POMÁHALA SE SRAZEM. JE VÁS HODNĚ A JE SUPER, ŽE DOKÁŽETE POMOCI. I DÍKY VÁM JE SRAZ POŘÁD PARÁDNÍ A MÁ TAKOVOU ATMOSFÉRU. NEBÝT VÁS VŠECH, URČITĚ BY NEBYL SRAZ TAKOVÝ, JAKÝ JE.

NERAD BYCH NA NĚKOHO ZAPOMNĚL, TAKŽE JMENOVAT NEBUDU. VY VÍTE, O KOHO JDE.

DĚKUJEME SAMOZŘEJMĚ I CAMPU A PARTNERŮM SRAZU !

partneri octaviaclubu 2014

Video z 6.Octavia Srazu 2014 - magnumSTUDIO


FOTOGALERIE OD LUKASBARTOS.CZ >>>>>
DISKUZE >>>>>