Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

8.OCTAVIA SRAZ 2016 - Fotky, video, výsledky

Další ročník Octavia Srazu přinesl další rekord v účasti – 276 aut je rekord, který se bude příští rok těžko překonávat.

Předpovědi počasí, které je hlavním faktorem úspěšnosti každého venkovního srazu, se tvářily velice pozitivně a tak jsme v koutku duše doufali, že se nám podaří vyrovnat se loňskému ročníku, kdy dorazilo na sraz 258 aut. Přizpůsobovali jsme tomu přípravy a nakonec se vyplatilo. I letos se podařilo vytvořit rekord – celkem si našlo cestu do autocampingu v Žamberku skvělých 276 aut.

Účastníci vytvořili super atmosféru, zahráli si minigolf, soutěžili v Octavia Trojboji, ve kterém prokazovali zručnost (Výměna žárovek ve světlometu Octavie 2 Facelift na čas), znalosti Octavie 1 (10 fotografií detailů interiéru nebo exteriéru) či hmatové schopnosti (5 ukrytých součástek Octavie v krabicích, do kterých samozřejmě nebylo vidět) a také všeobecné škodovácké znalosti v Octavia Kvízu, který čítal 10 schovaných otázek v areálu kempu. Děti se zabavily v dětském koutku, kde na ně čekal hod knedlíkem nebo bojová hra hledání písmen v kempu.

Výsledky :
Tři nejlepší v Octavia Trojboji : Garny, Rolbař, Kohyy
(díly v krabicích: Madlo otevírání kapoty, víčko chladící kapaliny, kryt pedálu, vnitřní poziční světlo dvěří, spodní kryt s blinkrem vnějšího zpětného zrcátka Octavia 2 před faceliftem)

Tři nejlepší v Octavia Kvízu : Surfman, Zíma, Kuci 20

Mistryně clubu v minigolfu : Táňa Haniková

Kdo se chtěl kochat auty a následně pro ně hlasovat, měl samozřejmě i tuto možnost. Již podruhé se hlasovalo online přes tablet pro rychlé vyhodnocení.

V areálu kempu bylo samozřejmě možné zakoupit samolepky, kšiltovky, přívěšky na klíče a spoustu dalších clubových předmětů.

Kdo nechtěl dělat vůbec nic, byl pro něho ideální přilehlý aquapark s tobogány a vířivkou. Ta přišla vhod, jelikož voda v bazénech byla lehce studená :)

Pitný režim byl po celý den důležitý a letos se o něj znovu postarala Ondrášovka v podobě jemně perlivé minerálky a minerálky s příchutí malin a novinky citron s mátou.

Po skončení všech soutěží proběhlo vyhlášení výsledků a předání pohárů těm majitelům Octavií, kteří zaujali svými vozy nejvíce. V kategorii ostatních vozů se projevilo škodovácké srdce většiny účastníků, když vyhrál sériový trojkový Superb před naleštěnými sníženými Peugeoty. Věříme, že kolegové se lvem ve znaku to nesli sportovně. Na našem srazu je přeci jen nejdůležitější potkat kamarády nebo stejně naladěné lidi.

O celovíkendové občerstvení se znovu postaral Standa se svým týmem z www.polotovary-gastro.cz

Posledním bodem programu byla již tradiční tombola o dárky od sponzorů srazu, kteří připravili opravdu hezké a hodnotné předměty motorovými oleji počínaje a naučnými encyklopediemi konče.

Poté jsme ještě zakrojili dva velké zelené dorty na oslavu 20.narozenin Octavie 1 a oficiální program srazu byl u konce.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří na sraz dorazili a znovu jej tedy učinili rekordním, všem partnerům srazu, kteří nás každý rok podporují a bez nichž by sraz také nebyl takový jaký je a v neposlední řadě především všem těm, kteří se na organizaci celé této velké akce dobrovolně podíleli i byť jen sebemenší aktivitou, pomocí apod. Bez těchto lidí bychom se za rok v Žamberku určitě nepotkali.
Dále děkujeme partnerům srazu za podporu, bez které by byla organizace nad míru složitá.

Za fotky děkujeme Lukášovi, Pawoukovi a Matesovi.
Video jako již tradičně vytvořilo magnumSTUDIO.

Ve fotogalerii pod článkem uvidíte oceněné vozy (v pořadí Nejčistší Octavia, Nej kola srazu, TOP 3 Octavia 1., 2. a 3.generace a TOP Ostatní) a několik zajímavých záběrů z ptačího pohledu nebo z okna chatky č.35.

VELKÁ FOTOGALERIE JE ZDE >>>>>