Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

8.SRAZ ŠKODAHOME a OctaviaClubu

Někteří skalní účastníci najíždějí jíž v pátek odpoledne, ale ostatní přijedou až v sobotu. A jak už se stalo tradicí, sobotní dopoledne je věnováno příjezdu většiny soutěžících a přípravě vozů k posouzení porotou. Ta Vaše naleštěné káry po obědě zhodnotí a kolem páté je plánované předání pohárů. Těch letos bude na šest desítek a věříme, že se nám podaří ocenit všechna auta co si nějaký ten kalíšek zaslouží. Po zkušenostech z minulých ročníků  jsme pohárky rozdělili do těchto kategorií.

První se týká pouze členů SKODAHOME, kde bude vybráno deset nejlepších klubových aut – TOP 10 SKODAHOME. V dalších kategoriích již budou soutěžit Všichni účastníci srazu.

Best of Best  - nejlepší auto srazu
TOP 7  -  Škoda 120 a starší
TOP 7  -  Škoda Favorit a Felície
TOP 7  -  Škoda Fabia, Fabia II a Roomster
TOP 7  -  Škoda Octavia, Octavia II, Super a Super II
TOP 3  -  Škoda veterán
TOP 5  -  VW koncern
TOP 10 – audiovizuál

TOP 10 - !!! OCTAVIACLUB !!!
3x   ocenění poroty


Jak sami vidíte, každý předchozí ročník nás přivádí k menším úpravám v počtu pohárků, ale základ jakým jsme se vydali v loňském roce je zachován. Dále ještě uvedu, že cena vstupného bude stejná jako v předchozích ročnících 300,- Kč a pro členy SKODAHOME bude vstupné zvýhodněné na 200,- Kč bez ohledu na počet osob ve voze. Dospělí pěší na čumendu to budou mít za padesát korun a děti zdarma. Ještě nesmím zapomenout, že Ti ,co si  ubytování objednají do konce března mají slevu 20% a do konce dubna již jen 10%. Nyní již se těšíme na Vaši velkou účast a za to Vám nabídneme sraz plný pohody.

Více informací se dočtete i na našem fóru>>>