Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

9.OCTAVIA SRAZ 2017 - FOTKY, VIDEO

Devátý ročník je za námi a tak vám přinášíme jeho hodnocení a samozřejmě spoustu fotek a video.

Na letošek jsme připravili několik novinek v programu a změn v soutěžích o nejlepší vozy. Hlavní hvězdou celého sobotního dne pak byla prezentace cesty kolem světa v Octavii, kterou absolvovali Káťa a Láďa Bezděkovi z BigTrip.cz

Ale pojďme na celý popis a hodnocení letošního srazu hezky od začátku.
Na začátku byla voda. Hodně vody. Předpověď na pátek, jenž je každý rok silnější v účasti, neslibovala žádnou velkou zábavu a prvotní přeháňky se postupem času měnily v usilovný liják. Obavy z celkového počtu vozů a návštěvníků jsme v týmu pořadatelů rozháněli pozitivní energií a neustálým sledováním meteoradaru a stránek norského hydrometeorologického institutu, který má přehledné hodinové předpovědi. Sobota už pak byla v předpovědích suchá s občasným sluníčkem. Vše se do puntíku vyplnilo. V pátek po desáté večer přestalo pršet a v sobotu bylo opravdu střídavě sluníčko a zataženo.

Byli jsme nadšení z toho, když jsme v pátek večer překonali první stovku Octavií. Je vidět, že většina z těch, kteří dorazili, nedbají na špatné počasí, ale chtějí se vidět s kamarády a užít si víkend.

V sobotu byly v plánu již tradiční soutěže (dovednostní Octavia Trojboj, vědomostní Octavia Kvíz, turnaj v minigolfu a dětský stan se soutěžemi pro nejmladší účastníky), které doplnil koncert kapely Porucha (a ano, jejich doprovodný vůz měl po cestě poruchu a tak jsme program museli lehce časově pozměnit) a především večerní projekce cesty kolem světa v Octavii.

Na správném srazu samozřejmě nesmí chybět vyhlašování nejlepších či nejhezčích vozů dle hlasování samotných účastníků a tak i my jsme rozdali sadu originálních pohárů pro TOP 10 Octavií srazu, jejichž hlavní součást nám poskytl ŠKODA E-shop.
octavia sraz pohary

V galerii pod článkem se můžete podívat na oceněné Octavie (5x Octavia 1, 3x Octavia 2 a 2x Octavia 3) a také na vítěze doplňkové kategorie Nej kola srazu (člen clubu Dzordzino).

Další doplňkovou kategorií pak byla Zajímavost srazu, kterou si odnesla oranžová expediční Octavie za propagaci po celém světě a také jedničková Octavie před faceliftem s 934 000 najetými kilometry.

Rekord v počtu vozů na srazu máme z roku 2016 na hodnotě 276, letos jich dorazilo 233 (cca 10 vozů nebylo Octavií), což považujeme vzhledem k pátečnímu počasí za obrovský úspěch. Je nám jasné, že mnozí další si účast rozmysleli v obavách z možných dalších přeháněk.

Po vyhlášení výsledků všech soutěží byla na řadě Cesta kolem světa v Octavii, jejichž prezentace byla skvělá, zábavná, měla drajv a stala se opravdovým vyvrcholením celého dne. Rozhodně doporučujeme sledovat facebook nebo stránky expedičního týmu BigTrip.cz a vydat se na jejich promítání. Získáte skvělý zážitek.

Příští rok pro nás bude hned dvojitě speciální. OctaviaClub si "dojde" pro občanku a oslaví již 15 let a zároveň se sejdeme na 10.Octavia Srazu. Snad jsme si "nevystříleli" všechny programové trumfy :)

Rádi bychom na závěr poděkovali všem, kteří jakkoli pomohli s organizací srazu, přiložili ruku k dílu na místě nebo nám pomohli materiálně. Bez všech dobrovolníků, kamarádů, členů rodiny, partnerů a sponzorů, bychom tuto akci nikdy nemohli uskutečnit.
Moc děkujeme také vám, kteří jste na sraz dorazili. Bez vás by samozřejmě byl sraz k ničemu.

VELKOU FOTOGALERII NALEZNETE ZDE >>>>>

PARTNEŘI A SPONZOŘI OCTAVIA SRAZU:

Rádio BEAT     Auto Kelly     ŠKODA     Pivovar SVIJANY

Autolepky.cz     DOTZ Tuning Wheels     SHERON

CC Autodíly     DetailingShop.cz     Minerální voda ONDRÁŠOVKA    

MOOSE - Sportovní ponožky    ePojisteni.cz     Cardiagnostik.cz

CaliforniaScents - www.tominesmrdi.com
    LEVNEPNEU.cz

Autopotahy MAD
       ZEDER LOCK     Výfuky LAITYNG