ABREX - MODELY VOZŮ ŠKODA NOVÝM PARTNEREM CLUBU

Známý výrobce modelů Škoda se stal partnerem clubu. Zanedlouho se můžete těšit na soutěž o modely tohoto výrobce. Na 5.Octavia Srazu se pravděpodobně objeví i stánek s prodejem modelů.

Společnost ABREX vznikla v roce 1998, v několika následujících letech se zabývala dovozem různých značek modelů aut na český trh. V roce 2004 uvedla na trh první model Škoda - Octavia 2004, čímž byla zahájena výroba modelů pod značkou ABREXa snaha o zmapování kompletní produkce mladoboleslavské automobilky.

abrex modely

V roce 2008 jsme rozšířili vývoj a výrobu o modely představující i jiné české výrobce z odvětví motorismu a představili jsem veřejnosti hned čtyři modely motocyklů Jawa nebo nákladní automobily Praga v několika verzích. Pro fanoušky závodních modelů jsme připravili např. závodní tahač Buggyra.

V současné době v nabídce společnosti ABREX najdete mnoho modelů, jak historických, klasických, moderních tak závodních modelů v několika měřítkách. Mezi nejoblíbenější bezesporu patří měřítko 1:43 a 1:18. Dalšími měřítky jsou 1:72 a 1:24.

V posledních dvou letech jsme nepředstavili tolik novinek, kolik by si sběratelé představovali. Naopak pro nejbližší období připravujeme velké množství novinek. Více se dozvíte v sekci PŘIPRAVUJEME.
Budeme vděčni i za Vaše podněty a názory. Jakékoliv Vaše nápady nám zašlete na obchod@abrex.cz.

Obdivujeme i skutečná auta a motocykly, budeme rádi pokud nám zašlete fotografie svých "vytuněných" Škodovek, ale i jiných značek, pěkných veteránů apod. Fotografie motocyklů a aut, které si to svou výjimečností zaslouží, budeme pravidelně umisťovat v sekci ABREX ZÁBAVA.

Aktuální novinky v modelech Škoda Octavia :

Městská polocie Brno - Octavia I Combi, měřítko 1:48
octavia mestska policie brno
(kliknutím na obrázek se dostanete do eshopu formy Abrex)

Nehodový servis - Octavia II Combi, měřítko 1:48
octavia nehodovy servis

Více na : www.abrex.cz