Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Aditivum Techron se slevou a dárky pro OctaviaClub

Techron® – Špičkový čistič palivové soustavy
techron aditivum

Rádi bychom vám díky portálu OctaviaClub.cz představili celosvětově známou technologii společnosti Texaco, doporučovanou předními výrobci automobilů, kteří ji používají v rámci záručního i pozáručního servisu v autorizovaných servisech. Nyní si můžete jednoduše a efektivně vyčistit palivovou soustavu i vy. Uspoříte tím palivo, můžete předejít drahým opravám a dočasnému vyřazení auta z provozu. Techron® je vhodný jak pro osobní vozy, tak pro dodávky a další užitkové automobily a stroje.

Techron® je patentovaný prémiový čistič palivové soustavy od společnosti Chevron - Texaco. Jeho použití skutečně na svém voze pocítíte na rozdíl od mnoha ostatních přípravků. Techron® totiž není aditivum, ale skutečně funkční čistič palivové soustavy. Jeho efektivitu jsme sami vyzkoušeli v autoservisech a tím přesvědčili i často skeptické profesionály, kteří se těmito opravami zabývají každodenně.

Techron® je důvěryhodná a prověřená značka pro motoristy, mechaniky a výrobce automobilů po celém světě. Tato technologie má 35letou historii vědy, výzkumu a odborných znalostí. Společnost Chevron drží prvenství ve vývoji a používání aditiv pro čištění, dekarbonizaci a celkovou údržbu palivových systémů.

Techron® je aplikován jako velmi funkční přípravek u předních výrobců automobilů jako je GM, BMW, HONDA, TOYOTA, VW, Audi, FORD, Mercedes-Benz, Nissan a další.
značky techron

Jak Techron® funguje?

Maximalizace výkonu motoru začíná na molekulární úrovni.

Techron dokonale čistí cestu paliva do spalovacího prostoru, kde vzniká mnoho typů úsad. Umožní tím správný průtok paliva, snižuje emise, zlepšuje akceleraci, chrání a udržuje čisté důležité části motoru.

Techron Diesel (pro naftové motory) a Techron Gasoline (pro benzinové motory) se využívá několika způsoby. Z používání benefituje jak motorista, tak i profesionálové v servisech a diesel-servisech. Majitelé automobilů mohou čekat zlepšení startu, chodu motoru - jak na volnoběh, tak i v záběru, minimalizaci cukání, klepání motoru a snížení dýmivosti. Techron se aplikuje do plné nádrže paliva, ideálně nalijte lahvičku do nádrže těsně před tankováním. Doporučujeme aplikovat Techron®  do paliva každých 4-5 tisíc km, nebo při každé výměně oleje nebo uplynutí jednoho roku. Mimo jiné Vám může pomoci snáze projít STK.

Zde najdete ohlasy uživatelů amazon.com, kteří Techron vyzkoušeli. Všimněte si, prosím, míry spokojenosti zákazníků.

Každý z nás má svoji oblíbenou a hlavně vyzkoušenou značku olejů, aditiv a čističů. Pokud vás tento produkt od společnosti Texaco zaujal, neváhejte jej vyzkoušet. Výsledek oceníte nejen vy, ale i váš motor a zlepšení skutečně pocítíte. Je to i prevence případných drahých oprav.

Objednávat můžete pohodlně a snadno na http://www.kupTechron.cz bez nutnosti zadávání jakýchkoli sensitivních údajů.

Produkt obdržíte na dobírku na Vámi zadanou adresu (domů/do zaměstnání) během cca 2 dnů.

Do poznámky při objednávce napište "OctaviaClub" a vaši přezdívku z fóra.  10% Sleva bude uplatněna na faktuře a přiložíme menší pozornost. Ke každé třetí objednávce OctaviaClubu přidáme Texaco Retro Kšiltovku, pokud napíšete "objednáno" pod tento příspěvek. (z objednávek losujeme) Kdo objedná tři a více kusů Techron® obdrží od nás stylovou kšiltovku automaticky.
ksiltovka techron pro cleny
Dále nás můžete sledovat na Facebooku, YouTube kanálu a Instagramu.

PS - Techron® se používá do PALIVOVÉ nádrže, ne do oleje.  (toto je častý dotaz)
Při používání  kvalitních olejů, (například Texaco) naopak nedoporučujeme používání aditiv do olejů – tam nepřidávají žádný benefit, ale naopak mohou funkčnost kvalitního oleje snížit.