Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Alexander Pushkin Vodka - oficiální drink OctaviaClubu

Alexandr Pushkin černá vodka - oficiální drink OctaviaClubu
www.alexanderpushkinvodka.eu

logo alexander pushkin vodka

 

Alexander Pushkin Vodku jste měli možnost ochutnat na 5.Octavia Srazu 2013 v Žamberku. Nyní je i oficiálním partnerem OctaviaClubu.

Produkty:

Alexander Pushkin Vodka Premium Quality

Jemná klasická ruská vodka vyráběná podle původní receptury rodiny Puškinů ve spolupráci s přímým potomkem ruského spisovatele a básníka Alexandra Sergejeviče Puškina, panem Alexandrem Puškinem.
K výrobě se používají pečlivě vybrané partie obilného lihu a speciálně upravená voda. Výroba probíhá na klasickém ruském zařízení pod odborným dozorem ruského technologa. Tato vysoce kvalitní vodka splňuje požadavky i těch nejnáročnějších konzumentů. Svojí nadstandardní kvalitou se řadí mezi vodky nejvyšší třídy.

Balení: 1l / 500ml / 0,04l / Obsah alkoholu: 40 %

alexander pushkin vodka

Alexander Pushkin Black Vodka

Své černé zbarvení získala díky přítomnosti huminových látek. Huminové látky jsou nejúžasnější bioaktivní látky na zemi. Huminové látky na sebe váží těžké kovy a tím napomáhají detoxikačnímu procesu v lidském těle. Rovněž působí jako antivirová prevence. Jsou zásobárnou energie pro živé organismy.

Balení: 1l / 500 ml / Obsah alkoholu: 40 %

alexander pushkin vodka black 

Kdo se zúčastnil 5. Octavia Srazu se mohl s Alexander Puskin vodkou setkat a ochutnat jí. Velice oblíbený byl míchaný drink s názvem Black Widow neboli černá vdova. Proto jsme se rozhodli se s Vámi o recept na tento drink podělit. Ti z Vás, kdo se srazu nezúčastnili, nemusí litovat, na již v pořadí 6. Octavia Srazu tuto možnost budete mít zase.

Vodku samozřejmě můžete ochutnat i v Restauraci Puškin na pražském Spořilově : http://www.restauracepuskinsporilov.cz/

Drink Black Widow - oficiální drink OctaviaClubu:
- 4cl Black vodky Alexander Pushkin
- 0,2 l brusinkového džusu
- plátek limetky
- led