Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

APR nyní nabízí výkon 499 koní pro Octavii 3 RS

APR Stage III Turbokit produkuje neuvěřitelných až 522 hp a srazí čas potřebný na zdolání 1/4 mílové trati na 10s. To vše přes chytré, cenově dostupné a rozšířitelné řešení na klíč. To představuje hrozbu pro extrémně přeplňované čtyřválce včerejška a láme srdce muscle a exotických aut, které jsou za kvílení turbodmychadla ponechány v prachu motorem třetinové velikosti. Z auta se tak stane zlá, ale na druhou stranu snadno zkrotitelná šelma, která je vhodná pro civilizované denní ježdění a překvapí i vynikající spotřebou paliva.

Rychlé reakce s téměř seriovým turbo-lagem přispívají k větším zážitkům z řizení auta bez nutnosti činit nějaké kompromisy ze strany řidiče. Je odpovědí na touhu po větším výkonu a zároveň i výkladní skříní inženýrského týmu APR, který celý kit vyvíjel a stále zdokonaloval přes rok a půl, až k úplně dokonalosti. Snadně namontovatelný, bleskově rychlý a produkující naprosto fascinující zážitek z řízení. Takový je APR Stage III kit! 

Krátká fakta:

Neuvěřitelný výkon
Nabízí až 522hp, je to nejsilnější turbokit pro čtyřválcový motor, který kdy APR vytvořilo.

Blesková akcelerace
Srazí čas sprintu na 1/4 míle na 10s a zrychlení z 0 na 225km/h bude rychlejší o 15s než seriový Golf 7R

Spolehlivé turbodmychadlo s rychlými reakcemi
Borg Warner twin scroll EFR7163 turbodmychadlo dokáže dodat dechberoucí výkon v nejvyšších otáčkách a zároveň zprostředkovat neuvěřitelně rychle reakce. To vše při ultra-vysoké spolehlivosti tohoto turbodmychadla.

Prostor pro budoucí upgrade
Přeměňte Stage III kit na Stage III+ s APR palivovým systémem a získejte v budoucnu další porci výkonu.

Řešení na klíč, včetně úpravy řídící jednotky
Žádné starosti s hledáním dodatečných dílů nebo drahé ladění na motorové brzdě. Stage III kit je kompletní "bolt on" kus za kus řešení včetně všech potřebných dílů a naladění řídící jednotky.

Harmonická balance mezi Hardwarem a Softwarem
APR inženýři mají za sebou tvrdou práci. Otestovali vše co funguje a zavrhli to, co se neosvědčilo a nebylo by hodné jména APR.

Premiové materiály
Nešetřilo se při vývoji. APR Stage III kit využívá pouze ty nejlepší komponenty a materiály nejvyšší kvality.

Výkonové tabulky a další údaje najdete na stránkách partnera OctaviaClubu - HotHatchShop.cz >>>>>