Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

BigTrip.cz - Report 3/2016

Za dobu co se houpala OKI na oceánu jsme stihli navštívit jedinečné chrámy v Kambodže a užít si pálivého jídla, zlatých chrámů a účinných masáží v Thajsku.
Nyní čekáme v Indonésii na ostrově Bali, až budeme moci přeletět do Sydney a vyzvednout si naše auto.

Loď s kontejnerem je nyní již v přístavu a skládá se. V pondělí 7.3. by mělo dojít k převezení kontejneru do depotu a 10.3. k první inspekci a celnímu odbavení. Pokud neshledají naše auto biologicky závadné, můžeme si jej po zaplacení vyzvednout. Jestliže jej závadné shledají (což shledávají každé, neb čištění v páře je super byznys) pak jej bude čekat čištění párou a nová inspekce. Tak či tak, hlavně ať je to rychle a můžeme pokračovat! Už se nemůžeme dočkat, až budeme vířit červený prach australských dálek ;o)
V tuto chvíli se nevěnujeme jen odpočinku a nabírání sil na nový kontinent, ale také propagaci expedice a dohánění skluzu v psaní článků. Na živo jsme se pomocí Skypu objevili na pražském World Filmu, v tisku je nový článek o naší cestě pro časopis Vlasta, další dva jsou rozepsané a měli by se odesílat během příštího týdne. Také stříháme "severoamerické" video a finišujeme s daňovým přiznáním. Zkrátka se nenudíme a nudit nechceme ani Vás a fanoušky.
Takže více než kdy před tím nám držte palce!
Ať získáme co nejrychleji a nejlevněji OKI ze spárů "úředníků" a můžeme vyrazit za dalšími příběhy.

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY ZDE >>>>>
ČLÁNKY Z USA ZDE >>>>>