Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

BigTrip.cz : Report 4/2016 z cesty kolem světa v Octavii

Jak již víte, vyzvednutí auta šlo rychle a tak jsme mohli brzy vyrazit. Lehce nám to zbrzdilo utržené ramínko od stabilizátoru a ne zrovna rychle fungující služby v Austrálii. Zkrátka "no worry, mate!"

Nicméně vše se podařilo a tak již víříme prach australských silnic.
Dobyli jsme vrchol nejvyšší hory Austrálie (Mt. Kozsciuszko - 2228mnm), nejjižnější místo Austrálie (dojeli jsme 20km od Wilsonova mysu), užili si Melbourne a nyní brázdíme jedinečnou Great Ocean Road.
Pomalu směřujeme do "rudého středu" k pokusu o přejetí Západní australské pouště bez 4x4.

Život nám lehce komplikují úředníci, neboť naše trasa z Austrálie je nejistá. Nechtějí nám tady v Austrálii, jakožto českým občanům, totiž vydat víza do dalších zemí, které máme na trase domů. Ještě to bude legrace ;o)

Jak jsme již minule předeslali, vyšel o naší cestě velký článek v časopise Vlasta, odeslali jsme rozhovor pro Deník.CZ, natočili video a rozhovor s SBS Radio v Sydney. Také jsme v jednání s agenturou Dobrý den a vypadá to na několikanásobný zápis do Knihy českých rekordů.
Chystáme se na setkání s členy Škoda club Australia a mnoho dalšího. Zkrátka propagaci nepodceňujeme a stále se chystá něco nového.
Takže nám zachovejte přízeň a pořád držte palce!

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY ZDE >>>>>
ČLÁNKY Z THAJSKA ZDE >>>>>