Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

BigTrip.cz - Report 8/2015

Je tu srpen a s ním nový report z české expedice kolem světa, jejíž jste součástí.

Během měsíce července jsme projeli rovnou tři nádherné země. Opustili krásnou a indiánskou Bolívii, probádali a užili si na památky bohaté Peru, včetně slavného Machu Pichu.
A nakonec zavítali do Ekvádoru, který pro nás byl naprostou neznámou, ale o to vím nás velice mile překvapil.

V ekvádorském servisu Škoda se nám podařilo vyměnit (již oba, totálně zničené) zadní tlumiče a snad odstranit i potíže se zavzdušňováním nádrže. Ekvádor a jeho lidé nám dali neuvěřitelnou lekci v tom jak by se k sobě měli lidé chovat. Byli jsme dvakrát doslova adoptováni a neplánovaně tak strávili několik nocí u domorodců, kteří nás nakrmili, vyprali nám, nechali nás vykoupat a vyspat v jejich vlastních posteli.

Zároveň o nás vyšel další články, tentokrát na eMontana a OctaviaClub.cz
Během těchto dnů doháníme resty s psaním článků pro web i novináře. Některé jsou již hotové a odeslané. Také se nám podařilo získat dva nové partnery. Oslovilo nás více firem, ale nebyli české a tak jsme je v duchu myšlenky naší expedice „propagovat jen to české!“, odmítli. Snad toho nebudeme litovat ;o)

Plánujeme proto, abychom vše následně řešili alternativně. Nyní nám zrušili trajekt do střední Ameriky a nový, který jsme našli, je za šesti násobek ceny původní. Užíváme si to! Fakt! ;o)

Naše aktuální poloha je Kolumbie a již brzy dopíšeme kapitolu Jižní Ameriky. Zároveň budeme rok na cestě a tak přijde bilancování a další video sestřih z naší cesty. Prozradíme i nějaké perličky, které všechny zajímají.

Všechny články a další zajímavé informace naleznete na stránce expedice : www.bigtrip.cz