Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

BigTrip.cz - Videosestřih - Jižní Amerika

O expedici BigTrip.cz, která se vydala kolem světa v Octavii, vás informujeme pravidelně. Nyní je čas na srpnový souhrn a také skvělý videosestřih z Jižní Ameriky.

REPORT EXPEDICE 8/2015
Srpen a s ním první rok na cestě je za námi a tak opět posíláme krátký report a aktuality o expedici kolem světa, jejíž jste součástí. Srpen jsme strávili v Kolumbii.
Z části cestováním a z části čekáním a zařizováním další přepravy auta přes moře. Trajekt opravdu již v této oblasti žádný nejezdí a tak se muselo do kontejneru. Nakonec se nám podařilo sehnat firmu, která shodou okolností obchoduje s českou firmou a tak jsme usmlouvali pro nás přijatelné podmínky. Poslední řádky z kapitoly Jižní Amerika jsou dopsány a my Vám již v tuto chvíli píšeme z Panamy, kde čekáme na nedělní připlutí lodi. V novém týdnu, kdy budete číst tento email, snad již budeme v procesu s vyřizováním a získáváním naší OKI zpět. Držte palce!!!
Vedle článku v Děčínském deníku, ŠKODA Mobil a několika internetových článků, jsme se mohli online pozdravit s českou cestovatelskou legendou panem Stinglem, při nedávné akci v Praze - Pocta legendě. Dohnali jsme skluz v psaní článků a k ročnímu výročí nadělili pro naše fanoušky statistiku na našem webu - pro Vás co jste to ještě nečetli, odkaz ZDE.

Během září nás čeká hodně zemí, včetně těch, které se nehonosí nejlepší pověstí. Ale hodláme je projet všechny. V plánu máme víc, ale o tom až příště ;o)

Držte nám dál palce, BUDE TO JÍZDA!!! S pozdravem a díky Láďa & Káťa Team BigTrip.CZ