Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

BSR Sweden přichází s výkonovými kity i pro nejnovější modely Škoda

Na trhu se objevuje unikátní věc. Jedné z předních tuningových firem ze Švédska se podařilo vyvinout unikátní systém, který vám umožní optimalizaci řídící jednotky i u nejnovějších modelových ročníků celého koncernu Volkswagen. Budete si tak moci vylepšit vlastnosti motoru v různých modelových ročnících od 2009 až 2015. Výrobce disponuje také kity pro zvýšení výkonu i pro starší ročníky Octavií.

Výsledkem šestiletého výzkumu a vývoje švédské společnosti BSR je řada tuningových kitů umožňujících rychlou a snadnou úpravu většiny nových modelů VAG (Audi, Volkswagen, Škoda a Seat) modelových roků 2009 – 2015. Představená inovace přináší majitelům těchto vozů rychlý a uživatelsky příjemný způsob optimalizace výkonu motoru bez nutnosti zvednout kapotu a týká se např. modelů Škoda Octavia III, Audi A4/A6, Seat Leon, VW Passat/Golf VII. Dříve musely novější modely VAG před samotnou optimalizací navštívit servisní centrum – krok, který je nyní zcela vypuštěn. Unikátní PPC jednotka je doručena přímo zákazníkovi a snadno se připojí do diagnostické zástrčky OBD v kabině vozu. Po pár stisknutích kláves a pár minutách čekání je nový software nainstalován do řídící jednotky motoru.

skoda octavia 3 rs tdi

Po tomto snadném kroku je vůz ihned připraven k jízdě – s vyšším výkonem a točivým momentem než dřív. PPC jednotka také poskytuje možnost obnovení továrního nastavení anebo opětovného nahrání tuningového softwaru, pokud došlo například k přehrání jednotky během servisní prohlídky. BSR take dává na své tuningové kity jednoletou záruku (u vozů s platnou zárukou výrobce), a umožňuje každému zájemci před samotnou koupí produkt zdarma na svém voze odzkoušet.  „Toto je největší novinka pro automobilový průmysl za velmi dlouhé období. Již řadu let jsme registrovali poptávku majitelů vozů z celého světa po této možnosti úpravy výkonu. Nyní tak získávají velmi snadný způsob optimalizace svého vozu.“ Stefan Olsson, CEO – BSR Sweden.

bsr sweden ppc jednotka

Ceny se liší dle motorizace vaší Octavie, tabulku naleznete na následujícím odkazu po vybrání značky Škoda v liště ODKAZ ZDE >>>>>

Od 1.11. do 31.1. je na tuning kity navíc poskytována sleva 20%. ODKAZ ZDE >>>>>

Autor/Zdroj : Jakub Rejlek - ifaster.cz + http://en.bsr.se