Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Články (463)

Green_E_Line_010.jpg

ŠKODA zahájila testy Octavie Green E Line

S deseti elektromobily Octavia Green E Line zahájila dnes ŠKODA v okolí Mladé Boleslavi praktické testy elektrického pohonu v každodenním provozu. Octavia Green E Line je prvním čistě elektricky poháněným vozem české automobilky. Cílem zkušebního provozu je získání praktických uživatelských zkušeností s elektrickým pohonem v běžném silničním provozu.

pomahat-chranit.jpg

Neoznačené Octavie ve službách Policie ČR

První Škodu Octavia, která je až na několik kusů speciálního vybavení k nerozeznání od sériové verze, představilo na Tři krále královéhradecké policejní ředitelství. Sloužit bude na území celého kraje. Do konce měsíce dostane ale svoje auto dopravní policie v každém okrese. Takže jich bude dohromady šest.

vyroba.jpg

Škodě vypadl podnikový systém. Papír a tužka se vrací.

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto se dál potýká s výpadkem podnikového systému. Problémy s počítači pocítili už i zaměstnanci: část lidí pracujících na expedici náhradních dílů ve středu zůstala doma, protože pro ně firma nemá práci.

vyroba-oII-fl.jpg

VIDEO - Výroba Octavie II Facelift - 2.část

Slibované druhé video z výroby Škody Octavia II Facelift je tady.

autobazar.jpg

Omlazování aut v autobazarech?

Každý kdo někdy přemýšlel o koupi ojetiny, nebo ji kupoval, má strach z opravdového počtu najetých kilometrů, respektive z pravdivosti údaje na tachometru vozu. Podívejte se na jeden velice zajímavý příklad nešvaru, který bují jak v ČR tak i SR.

skoda-octavia-vyroba-prumysl.jpg

VIDEO - Výroba Octavie II Facelift

Od kolegů z Polského OctaviaClubu jsme převzali 2 videa z výroby Škody Octavie II Facelift. Podívejte se na první z nich.

skoda_octavia_limousine_2.jpg

Octavia I Limousine - rarita z Indie

Podívejte se na fotky raritky z Indie. Kvalita fotek není nijak závratná, ale rozhodně se jedná o unikát :)

logo-servis-skoda.jpg

Zimní servisní akce ŠKODA

Škoda připravila pravidelnou zimní servisní akci ve svých autorizovaných servisech. Akční nabídka servisních úkonů a originálního příslušenství zahrnuje samozřejmě i nabídku pro vozy Octavia I a Octavia II.

logo_skoda_velke_napis.jpg

ŠKODA Rapid z Indie v sériové výrobě - VIDEO

ŠKODA zahájila v závodě v indickém Pune sériovou výrobu nové kompaktní limuzíny Rapid, kterou ještě tento rok uvede na tamní trh.

citigo_01.jpg

Nová ŠKODA Citigo ještě letos na českém trhu

ŠKODA pokračuje ve své produktové ofenzívě představením sedmé modelové řady. Modelem Citigo vstupuje automobilka do segmentu malých vozů.

rs_bonneville_04.jpg

Octavia II RS se 600 koňmi v Bonneville

Britské zastoupení ŠkodaAuto nás stále zásobuje zajímavými verzemi modelů Škoda nebo extravagantními reklamami. Nyní přichází se speciální verzí Octavie II RS pro rychlostní závody v Bonneville. 

2011_GTITreffen_02.jpg

Fabia RS 2000 na GTI setkání u Wörthersee

Již po třicáté se v rakouském městě Reifnitz na břehu jezera Wörthersee koná GTI setkání příznivců tuningu z celé Evropy - opět při tom bude i značka ŠKODA. ŠKODA zde ukáže designovou studii Fabia RS 2000, připravenou speciálně pro toto jubilejní setkání, soutěžní vůz Fabia Super 2000, sportovní model Fabia RS a akční verzi Fabia Monte Carlo. ...

Spy fotky vozu A-entry

Na zahraničních serverech se objevily špionážní fotky testování nového modelu Škoda, prozatím pojmenovaného jako A-ENTRY 

Nový 3D konfigurátor Škoda

Škoda Auto zároveň s novou podobou svých internetových stránek nasadila i novou 3D verzi konfigurátoru. Aplikace Car Configurator slouží k názorné a interaktivní prezentaci produktu a zároveň pomáhá zákazníkům při správné volbě jejich nového automobilu a výběru požadované kombinace výbav. 

Octavia Combi BT - další kousek od Benetu

Benet Automotive připravil další lahůdku v podobě úpravy Octavia II RS TDi. Nedávno jsme vás informovali o úpravě benzínové varianty liftback, nyní přichází na řadu Combi. 

... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ...