Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Články (470)

logo-servis-skoda.jpg

Zimní servisní akce ŠKODA

Škoda připravila pravidelnou zimní servisní akci ve svých autorizovaných servisech. Akční nabídka servisních úkonů a originálního příslušenství zahrnuje samozřejmě i nabídku pro vozy Octavia I a Octavia II.

logo_skoda_velke_napis.jpg

ŠKODA Rapid z Indie v sériové výrobě - VIDEO

ŠKODA zahájila v závodě v indickém Pune sériovou výrobu nové kompaktní limuzíny Rapid, kterou ještě tento rok uvede na tamní trh.

citigo_01.jpg

Nová ŠKODA Citigo ještě letos na českém trhu

ŠKODA pokračuje ve své produktové ofenzívě představením sedmé modelové řady. Modelem Citigo vstupuje automobilka do segmentu malých vozů.

rs_bonneville_04.jpg

Octavia II RS se 600 koňmi v Bonneville

Britské zastoupení ŠkodaAuto nás stále zásobuje zajímavými verzemi modelů Škoda nebo extravagantními reklamami. Nyní přichází se speciální verzí Octavie II RS pro rychlostní závody v Bonneville. 

2011_GTITreffen_02.jpg

Fabia RS 2000 na GTI setkání u Wörthersee

Již po třicáté se v rakouském městě Reifnitz na břehu jezera Wörthersee koná GTI setkání příznivců tuningu z celé Evropy - opět při tom bude i značka ŠKODA. ŠKODA zde ukáže designovou studii Fabia RS 2000, připravenou speciálně pro toto jubilejní setkání, soutěžní vůz Fabia Super 2000, sportovní model Fabia RS a akční verzi Fabia Monte Carlo. ...

Spy fotky vozu A-entry

Na zahraničních serverech se objevily špionážní fotky testování nového modelu Škoda, prozatím pojmenovaného jako A-ENTRY 

Nový 3D konfigurátor Škoda

Škoda Auto zároveň s novou podobou svých internetových stránek nasadila i novou 3D verzi konfigurátoru. Aplikace Car Configurator slouží k názorné a interaktivní prezentaci produktu a zároveň pomáhá zákazníkům při správné volbě jejich nového automobilu a výběru požadované kombinace výbav. 

Octavia Combi BT - další kousek od Benetu

Benet Automotive připravil další lahůdku v podobě úpravy Octavia II RS TDi. Nedávno jsme vás informovali o úpravě benzínové varianty liftback, nyní přichází na řadu Combi. 

Nový vzhled showroomů Škoda

Spolu s novým logem a novou identitou značky přicházejí změny i do dealerské sítě Škoda Auto. Škoda Auto představila pod heslem „The New Power of ŠKODA“ nový korporátní design. Na letošním ženevském autosalonu ŠKODA poprvé prezentuje nejdůležitější prvky svého nového firemního designu. Nový corporate design firmy se vyznačuje svěžestí a přesností. Ve smyslu ...

Škoda : Nové logo, nová identita a studie Vision D

Škoda představila na autosalonu v Ženevě nový koncept VISION D, představila facelift svého loga a celé korporátní identity. 

Co přiveze Škoda do Ženevy?

 Škoda Auto představí na letošním mezinárodním autosalonu v Ženevě nový firemní design, studii v duchu nového designu značky a akční model Fabia Monte Carlo.  Nový korporátní design podtrhuje úspěchy a nové směřování značky. Po extrémně dynamickém rozvoji v posledních 20 letech a po nejlepším prodejním výsledku v historii podniku v ...

První náznaky nového loga Škoda

Stříbrný šíp na černém podkladu, střídá klasický zelený. Zdroj fotky : Lidovky.cz Pět tisíc dealerů z celého světa včera spatřilo nové logo, které bude zdobit škodovky. Nápis Škoda Auto z něj zmizí a zelený šíp nahradí stříbrný, který bude navíc na černém a nikoliv bílém podkladu.    

Octavia II RS se 450 koňmi

Podívejte se na upravenou Octavii II RS 2,0 TSI s 450 koňmi pod kapotou od německé firmy M-T-E. Název vozu je RS 400  

Škoda Park 4x4

Škoda Auto vyráží do hor: pod názvem „4×4 Škoda Park“ nabízí automobilka v době od 18. prosince 2010 do 6. března 2011 ve dvanácti českých zimních střediscích atraktivní sportovně-zábavný program pro celou rodinu. A zlatý hřeb: návštěvníci přitom budou mít také možnost se seznámit se širokou paletou vozů Škoda s pohonem všech kol. Obliba vozů značky ...

Nový motor pro Octavii II Tour - 1.4

Letos v říjnu při uvedení druhé generace Škody Octavia Tour na trh (Octavia II s karoserií ve verzi před faceliftem) byla oznámena jediná pohonná jednotka – zážehová 1,6 MPI o výkonu 75 kW. Nyní ji doplní motor 1,4 o výkonu 59 kW, který tvoří základ i v Octavii.   

... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ...