Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Články (511)

logo_male.png

Škoda Economy Run 2018 - Výsledky

Po 4 letech se na závod o nejnižší spotřebu respektive emise CO2 nevypravila redakční posádka, avšak výsledky jsme si ujít nenechali.

intro_gtec.jpg

OCTAVIA G-TEC: vyšší výkon a delší dojezd

OCTAVIA G-TEC dostala nový, silnější motor 1,5 TSI o výkonu 96 kW (130 k) a dojezd na plyn až 480 km.

WP_20180826_14_19_21_Pro.jpg

Zmenšeno čtyřicettřikrát: Octavia 0

V prvním díle našeho miniseriálu o modelech Octavií jsme společně prošli jednotlivá měřítka, ve kterých se modely Octavií libovolné generace vyrábějí a jsou dostupné, a odteď se, jak už název článků napovídá, budeme zaobírat jen modely v dnes nejrozšířenějším měřítku 1:43.

vybaveni_garaze.jpg

Tři nepostradatelní a užiteční pomocníci do garáže

Údržba automobilu si žádá důslednost a také spolehlivé vybavení, které práci v dílně nebo garáži značně usnadní a ušetří vám spoustu času.

SKODA-OCTAVIA-2013.jpg

Jak šel vývoj infotainmentů ve vozech ŠKODA

Infotainmenty se staly součástí všech moderních vozidel. V tomto článku se budu věnovat vývoji těchto multimediálních a zábavních systémů ve vozidlech značky ŠKODA, je na co se těšit!

moto.jpg

Aktuální nabídka agregátů pro Octavii

Přehled současně vyráběných motorizací pro vozy Škoda Octavia.

intro_rsa.jpg

Octavia RS 245 vs. Vystřelený šíp

Jak dopadne pokus, při kterém se spolucestující ve voze Škoda Octavia RS 245 pokusí chytit holou rukou šíp vystřelený z profesionálního luku?

skoda-kodiaq-sos-tlacitko.jpg

eCall aneb když vám vaše auto zavolá pomoc

Datum 31.03.2018 byl dalším milníkem v automobilovém průmyslu, proč? Od tohoto data musejí mít všechna nově vyrobená osobní a lehká užitková auta uvedená na evropský trh systém samočinného nouzového volání, tzv. eCall. Právě tomuto pomocníkovi se budeme v tomto článku věnovat.

octaviacup_poznan_02.jpg

OCTAVIACUP : PEKAŘ V MOSTĚ KRALOVAL A JE ZNOVU V ČELE

Druhý závodní víkend na mosteckém autodromu znovu ovládl Tomáš Pekař a vzal si zpět pozici lídra celkového bodování.

DSC09219.jpg

KONEKTIVITA: Mirrorlink

Dnešním článkem ukončím svůj malý seriál o třech dílech nazvaný KONEKTIVITA. Už jsme měli tu čest s Apple CarPlay, také s Android Auto a nakonec nám zbývá ještě jedno povedené rozhraní. Kdo ví? Dnes je na řadě populární zrcadlení, tedy Mirrolink.

topka fulin.jpg

OCTAVIACUP : O VÍKENDU SE NA SLOVENSKU MĚNIL LÍDR BODOVÁNÍ

Petr Fulín mladší využil neúčasti Tomáše Pekaře a po dominanci na Slovakia Ringu vede bodování soutěže.  

inzerat auto.jpg

Desatero usnadňující prodej vozidla

Prodej ojetého vozidla může být často stejně obtížný jako jeho nákup. V následujících deseti bodech radíme, jak to zvládnout s minimalizací rizik pro prodávajícího i kupujícího.

intro.jpg

3.místo pro Octavii CNG s českou posádkou ve Finsku

Česká posádka Marek Tomíšek - David Kazda se finské soutěže v úsporné jízdě Suurajot EcoRun, která se jezdí na šotolinových tratích a používá podtitulek EcoRun 1000 jezer, zúčastnila již před rokem.

IMG_3031.jpg

Jak vybrat záznamovou kameru do své Octavie?

Palubní kamera, kamera do auta nebo záznamová kamera. Všechna tato slovní spojení označují jedno, a to záznamové zařízení, které neustále natáčí veškeré dění před autem, během jízdy. Dalo by se říci, že díky nejrůznějším funkcím dokonce plní roli černé skříňky, které v automobilech stále chybí.

1 2 3 4 5 6 7 8 ...