Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (144)

Statistics.jpg

Nový rekord návštěvnosti diskuzního fóra

Nový rekord současně přihlášených uživatelů v jeden moment na diskuzním fóru byl téměř po roce překonán.

penize.jpg

Přehled neuhrazených ročních poplatků 2012

Konec Února je tatam, ale více než 400 členů ještě nemá uhrazený roční poplatek ve výši 150 Kč :( Zde najdete výpis členských čísel, přezdívek a jmen hříšníků..

03-skoda_kalendar_brezen_2012-small.jpg

Tapeta - Kalendář na Březen 2012

Dánská filiálka automobilky ŠKODA uveřejňuje každý měsíc novou tapetu s kalendářem. Stáhněte si každý měsíc novou tapetu, přeložili jsme názvy měsíců do češtiny.

tricko_02.jpg

Trička za 289 Kč a novinky v ESHOPu !

V ESHOPu clubu najdete nové produkty a nižší ceny triček a mikin. Udělejte radost sobě, své drahé polovičce nebo ratolestem.

lama.jpg

SOUTĚŽ o 2 volné vstupenky do ZOO LIBEREC pro rok 2012

I letos budeme jako club sponzorovat chov Lamy Alpaky v ZOO Liberec a díky této spolupráci vám po roce opět přinášíme soutěž o volný vstup pro 2 osoby.

penize-2123.jpg

CLUBOVÉ POPLATKY 2012

V roce 2012 dojde k navýšení registračních i ročních udržovacích poplatků v OctaviaClubu. K tomuto nepopulárnímu kroku nás nutí neustálé zdržování vstupů pro provoz webu a zajištění členských karet, samolepek, služeb České pošty apod.

IMAG0195.jpg

PF 2012

Přejeme všem členům OctaviaClubu a návštěvníkům těchto stránek příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí do roku 2012. Chcete-li vědět, na čem stojí sněhulák, klikněte na zobrazení celého článku :)

4.jpg

Posledních 15 zimních čepic k objednání !!

K dispozici je posledních 15 kusů zimních čepic OctaviaClubu ! K doručení mezi svátky !

vune1.jpg

Chcete pořádnou vůni do auta? California CarScents jsou to pravé !

Zahoďte klasické stromečky, které nic nevydrží, zahoďte osvěžovače do výdechů topení. Na trhu je nyní řada amerických vůní do auta, které s přehledem strčí do kapsy stromečky i osvěžovače, které když vytečou, poničí vaši palubní desku.

4.jpg

Zimní pletené čepice OctaviaClubu

Chcete si udělat radost pod stromeček? Chcete stylovou čepici s vyplétaným logem OctaviaClubu? Tak letos prvně máte tuto možnost !

apple-android.jpg

Mobilní verze fóra

Chcete být na vašem oblíbeném fóru, i když nejste u svého počítače? Nová verze fóra Vám to umožňuje díky přehledné mobilní verzi !

twitter-logo.png

Sledujte nás i na TWITTERu

Náš Facebook má k dnešnímu dni více než 1200 uživatelů. Nyní můžete sledovat novinky z OctaviaClubu i na Twitteru.

IMG_8048.JPG

Nové členské karty pro rok 2011

Nový design kartiček, které začínáme rozesílat novým členům tento týden. Prvních 20 šťastlivců je obdrží již v následujících dnech, klasickou doporučenou poštou spolu s nálepkou na auto !

screen.jpg

Nový web OctaviaClubu

Po nové verzi diskuzního fóra tu máme i kompletně nový design stránek clubu !!!

CIMG6304.JPG

7 autolékárniček OctaviaClubu na prodej !

Posledních 7 kusů lékárniček s výšivkou OctaviaClubu, kterých jsme přes zimu rozeslali více jako 150 ks členů, jsou stále ještě na skladě !! Cena 310 Kč včetně poštovného a balného !! Objednávejte na emailu : vittorio (at) octaviaclub.cz    

... 2 3 4 5 6 7 8 9 10