Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (145)

CIMG6304.JPG

7 autolékárniček OctaviaClubu na prodej !

Posledních 7 kusů lékárniček s výšivkou OctaviaClubu, kterých jsme přes zimu rozeslali více jako 150 ks členů, jsou stále ještě na skladě !! Cena 310 Kč včetně poštovného a balného !! Objednávejte na emailu : vittorio (at) octaviaclub.cz    

zabky.jpg

Poštovné ZDARMA v Eshopu od 27.8. do 2.9.2012 !!!

Přesně týden a něco před srazem si můžete objednat věci s eshopu s poštovným zdarma ! Kdo na sraz dorazí s nějakým kusem oblečení či prádla z eshopu, získá malý dárek ;)

odkazy.jpg

2 miliony návštevníků na stránkách OC

Dne 14.6.2011 jsme dle měření TopListu dosáhli hranice 2 milionů návštěvníků našich stránek !! Díky všem členům, ale i občasným návštěvníkům našich stránek. Nejen kvůli tomuto milníku, ale i kvůli blížícím se 8.narozeninám OctaviaClubu, chystáme o prázdninách jednu velkou novinku na stránkách ! Sledujte pravidelně OctaviaClub.cz, ať vám tato novinka ...

certifikat2011_small.jpg

Vyhodnocení soutěže o lístky do ZOO

Díky spolupráci a podpoře ZOO Liberec jsme soutěžili o 2 volné vstupenky. Druhým rokem podporuje OctaviaClub.cz chov Lamy Alpaky. 

Nový Facebook clubu!

 OctaviaClub má nový Facebook !!    

Vyhrajte 2 lístky do ZOO Liberec

 Díky partnerství se ZOO Liberec, kde je OctaviaClub.cz sponzorem Lamy Alpaky, můžete vyhrát 2 volné vstupenky ! Jen pro členy OctaviaClubu !  

POPLATKY 2011

Rok se s rokem sešel a opět je čas na placení ročních poplatků pro rok 2011 ve výši 99 Kč.  

Novinky v Eshopu OctaviaClubu

Chcete si dát pod stromeček věci s logem OctaviaClubu? Máme pro vás nový sortiment, který potěší nejen Vás, ale vaši partnerku a děti... A na silvestra určitě doporučujeme "triko" na láhev šampaňského ;) Čtěte dále pro více detailů a fotky.

Omezená nabídka 10 kšiltovek OC !!

Máme pro vás limitovanou předvánoční nabídku. 10 nejrychlejších z vás si může objednat kšiltovku OctaviaClubu, které budou znovu dostupné až v roce 2011, v létě. Neváhejte a chcete-li kšiltovku ještě před vánocemi, tak si ji rychle objednejte. 

Nové autolékárničky s výšivkou clubu - VYPRODÁNO

Tak jak jsme slibovali - nyní můžete závazně objednat lékárničky s novým obsahem a s výšivkou clubového loga. DRUHÁ VÁRKA VYPRODÁNA, BUDEME VÁS INFORMOVAT POKUD BUDE TŘETÍ VÁRKA  Čtěte dále pro zobrazení fotek a detailů...  

Autolékárnička 2011 dle nové vyhlášky

Od 1.1.2011 je povinné vozit ve vaší Octavii lékárničku podle nových pravidel. OctaviaClub bude pro své členy objednávat hromadně tyto lékárničky s clubovým potiskem.  

OC Fórum slaví 1.narozeniny

Dne 22.6.2010 tomu bude právě 1 rok od spuštění samostatné diskuzního fóra OctaviaClubu. Po 6 letech azylu na fórech autotuning.cz, tuning-forum.org a následně skodahome.cz jsme spustili vlastní diskuzní fórum. Jeho návštěvnost, počet příspěvků a členů fóra roste každý den ;)    

Minidresy připraveny k objednávání !

Jak jsme slibovali, minidresy OctaviaClubu pro libovolné využití lze nyní objednat u Sejviho - člena OctaviaClubu. Za 150kč včetně pošty dostanete personalizovaný dresík OctaviaClubu- s vaším nickem/přezdívkou člena- s číslem člena- s rokem vstupu do OctaviaClubu 

KLÍČENKY OCTAVIACLUBU

Po 2 letech je tu opět další edice klíčenekOctaviaClubu ;)Omezená série 100 ks je nyní k dispozici a vy můžete objednávat.  

... 3 4 5 6 7 8 9 10