Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (152)

Omezená nabídka 10 kšiltovek OC !!

Máme pro vás limitovanou předvánoční nabídku. 10 nejrychlejších z vás si může objednat kšiltovku OctaviaClubu, které budou znovu dostupné až v roce 2011, v létě. Neváhejte a chcete-li kšiltovku ještě před vánocemi, tak si ji rychle objednejte. 

Nové autolékárničky s výšivkou clubu - VYPRODÁNO

Tak jak jsme slibovali - nyní můžete závazně objednat lékárničky s novým obsahem a s výšivkou clubového loga. DRUHÁ VÁRKA VYPRODÁNA, BUDEME VÁS INFORMOVAT POKUD BUDE TŘETÍ VÁRKA  Čtěte dále pro zobrazení fotek a detailů...  

Autolékárnička 2011 dle nové vyhlášky

Od 1.1.2011 je povinné vozit ve vaší Octavii lékárničku podle nových pravidel. OctaviaClub bude pro své členy objednávat hromadně tyto lékárničky s clubovým potiskem.  

OC Fórum slaví 1.narozeniny

Dne 22.6.2010 tomu bude právě 1 rok od spuštění samostatné diskuzního fóra OctaviaClubu. Po 6 letech azylu na fórech autotuning.cz, tuning-forum.org a následně skodahome.cz jsme spustili vlastní diskuzní fórum. Jeho návštěvnost, počet příspěvků a členů fóra roste každý den ;)    

Minidresy připraveny k objednávání !

Jak jsme slibovali, minidresy OctaviaClubu pro libovolné využití lze nyní objednat u Sejviho - člena OctaviaClubu. Za 150kč včetně pošty dostanete personalizovaný dresík OctaviaClubu- s vaším nickem/přezdívkou člena- s číslem člena- s rokem vstupu do OctaviaClubu 

KLÍČENKY OCTAVIACLUBU

Po 2 letech je tu opět další edice klíčenekOctaviaClubu ;)Omezená série 100 ks je nyní k dispozici a vy můžete objednávat.  

Letní pneu a disky jen pro členy OC

Pro sezonu 2010 jsme pro vás připravili další slevy.Jelikož se blíží doba přezouvání tak je to nyní nabídka hliníkových disků a letních pneumatik.Za ceny pro členy klubu můžete objednat u dvou autorizovaných servisů RENAULT - Auto Kout Centrum v Brandýse n.Labem a  Auto Kubíček OlomoucZnačky hliníkových disků: AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO Značky letních pneumatik: Barum, BFGoodrich, Continental, Dunlop, GoodYear, Kleber ...

OctaviaClub partnerem ZOO Liberec

Od letošního roku je OctaviaClub.cz hrdým sponzorem Lamy Alpaky v liberecké ZOO.Logo OctaviaClubu tak najdete u tohoto členy velmi oblíbeného zvířete :)Pokud navštívíte ZOO Liberec a najdete tabulku s logem OctaviaClubu u alpak, vyfoťte ho a pošlete na notoricky známou adresu. 

Nové ceny mikin v ESHOPU

V eshopu OctaviaClubu došlo k úpravě ceny všech mikin.Úpravou velikostí potisků a jejich umístění jsou nyní jednostranně potištěné mikina již za 750 Kč a  oboustranné za 930 Kč.Těším se, že se sraze clubu potkáme v ještě větším počtu v mikinách a tričkách OC :)

Výherce soutěže o 2 skipasy !!

VÝHERCEM SOUTĚŽE O 2 SKIPASY SE STÁVÁ ..........

CLUBOVÉ POPLATKY 2010

Již tradičních 99Kč jako udržovací poplatek v OC je zase tady :)Návod a více info máte v emailu - pro jistotu dávám i na stránky. Čtěte dále :)

NOVÁ FOTOGALERIE

Vážení členové a návštěvníci stránek OctaviaClub.cz po trech dnech usilovné práce a prekladani se podarilo rozchodit GALERII pro FORUM.OCTAVIACLUB.CZ Vpravo pod titulkou fóra naleznete nyni odkaz GALERIE, kde mate moznost jak prohlizet fotky ze srazu a dalsi jak jste byli zvykli z OctaviaClub.cz, alei máte moznost si udelat vlastni galerie - Jak VEREJNE tak i vase SOUKROME. Klasický profil a nahrávání fotek na profil na ...

Dovolená

Du půlky srpna se na stránkách nebude pracovat a bude se odpocivat :)Více info v následujícím článku  

Eshop - ukázky produktů

Tak po nejaké době tu opět máme ukázku produktů objednaných přes eshop, tentokráte od FUGENTBUNT, který je členem OC už taky pěknou řádku let ;)Tentokráte - magický hrnek a trička Davon a Hensel ;)

... 4 5 6 7 8 9 10 11