Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Clubové novinky (148)

KLÍČENKY OCTAVIACLUBU

Po 2 letech je tu opět další edice klíčenekOctaviaClubu ;)Omezená série 100 ks je nyní k dispozici a vy můžete objednávat.  

Letní pneu a disky jen pro členy OC

Pro sezonu 2010 jsme pro vás připravili další slevy.Jelikož se blíží doba přezouvání tak je to nyní nabídka hliníkových disků a letních pneumatik.Za ceny pro členy klubu můžete objednat u dvou autorizovaných servisů RENAULT - Auto Kout Centrum v Brandýse n.Labem a  Auto Kubíček OlomoucZnačky hliníkových disků: AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO Značky letních pneumatik: Barum, BFGoodrich, Continental, Dunlop, GoodYear, Kleber ...

OctaviaClub partnerem ZOO Liberec

Od letošního roku je OctaviaClub.cz hrdým sponzorem Lamy Alpaky v liberecké ZOO.Logo OctaviaClubu tak najdete u tohoto členy velmi oblíbeného zvířete :)Pokud navštívíte ZOO Liberec a najdete tabulku s logem OctaviaClubu u alpak, vyfoťte ho a pošlete na notoricky známou adresu. 

Nové ceny mikin v ESHOPU

V eshopu OctaviaClubu došlo k úpravě ceny všech mikin.Úpravou velikostí potisků a jejich umístění jsou nyní jednostranně potištěné mikina již za 750 Kč a  oboustranné za 930 Kč.Těším se, že se sraze clubu potkáme v ještě větším počtu v mikinách a tričkách OC :)

Výherce soutěže o 2 skipasy !!

VÝHERCEM SOUTĚŽE O 2 SKIPASY SE STÁVÁ ..........

CLUBOVÉ POPLATKY 2010

Již tradičních 99Kč jako udržovací poplatek v OC je zase tady :)Návod a více info máte v emailu - pro jistotu dávám i na stránky. Čtěte dále :)

NOVÁ FOTOGALERIE

Vážení členové a návštěvníci stránek OctaviaClub.cz po trech dnech usilovné práce a prekladani se podarilo rozchodit GALERII pro FORUM.OCTAVIACLUB.CZ Vpravo pod titulkou fóra naleznete nyni odkaz GALERIE, kde mate moznost jak prohlizet fotky ze srazu a dalsi jak jste byli zvykli z OctaviaClub.cz, alei máte moznost si udelat vlastni galerie - Jak VEREJNE tak i vase SOUKROME. Klasický profil a nahrávání fotek na profil na ...

Dovolená

Du půlky srpna se na stránkách nebude pracovat a bude se odpocivat :)Více info v následujícím článku  

Eshop - ukázky produktů

Tak po nejaké době tu opět máme ukázku produktů objednaných přes eshop, tentokráte od FUGENTBUNT, který je členem OC už taky pěknou řádku let ;)Tentokráte - magický hrnek a trička Davon a Hensel ;)

CLUBOVÉ POPLATKY 2009

Do nového roku o 99kč lehčí, aneb pravidelné oblíbené a nezbytné poplatky jsou opět tady ;)Každý z vás dostal informace emailem, ale jelikož některé mailboxy hází OC emaily do SPAMu (snad ne záměrně :) ), dávám veškěré informace i sem a do diskuzního fóra.

Vánoční soutěž OC

Ani OC nezůstane pozadu a vyhlašuje ryze Vánoční soutěž pro svoje členy ;)A když vánoční soutěž tak s vánoční tematikou :)

ESHOP CLUBU

Připravili jsme pro členy ESHOP s oblečením a drobnými darkovými předměty s logem Octavia Clubu - jak klasickým logem ze samolepek, tak i s novým nápisem, který se objevil speciálně pro pětileté výročí.

Člen OC Sejis v seriálu ulice

Sejda se stává vyhledávanou seriálovou hvězdou :)Jako hodný záchranář se nám ukázal v seriálu Ulice. 

... 4 5 6 7 8 9 10