Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Den otevřených dveří ŠKODA - 30.5.2015

Mladoboleslavský závod ŠKODA AUTO otevře v sobotu 30. května 2015 u příležitosti 120. výročí založení firmy v době od 9:00 do 16:00 hod. své brány veřejnosti.

Automobilka touto akcí oslaví společně se všemi příznivci značky 120 let své existence, která začala díky zakladatelů firmy, pánům Laurinovi a Klementovi, právě v Mladé Boleslavi.
 
Vedle výrobních hal v hlavním závodě budou zájemci moci navštívit také areál Technického vývoje v Česaně, Motorové Centrum, kde se bude mimo jiné prezentovat i úspěšný tým ŠKODA Motorsport, ŠKODA Parts Centrum, Service Training Centre Kosmonosy, Vzdělávací centrum Na Karmeli, ŠKODA Zákaznické Centrum a v neposlední řadě také ŠKODA Muzeum.

Den otevřených dveří začne v sobotu v 9:00 hod., brány závodu se opět uzavřou v 16:00 hodin. 

Zpestřením celého dne bude bohatý doprovodný program, který bude probíhat na třech scénách. V SUPERB ARÉNĚ se mohou návštěvníci těšit na populární hudební skupiny Lucie a Buty, a písně ze svého nového alba Na radosti zazpívá Aneta Langerová.

Na podiu FABIA ARÉNY se představí slovenský hip-hoper Majk Spirit,  DJ Friky, zpěvák Ben Christovao nebo slovenská taneční skupina The Pastels.

OCTAVIA ARÉNA bude patřit populární stálici české rockové i populární scény, Věře Špinarové, vystoupí zde Saxofonové kvarteto Josefa Žemličky, neméně známý a oblíbený Big bend RELAX, orchestr ŠKODA AUTO a také dětské sbory ze základních škol v Mladé Boleslavi.


Podrobnosti a užitečné informace ke Dni otevřených dveří naleznete ZDE 
dod skoda 2015 program