Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

DETAILING SRAZY s ukázkami technik a radami

Díky spoustě dotazů na náš detailingový seriál jsme se rozhodli uspořádat v Praze a Brně detailingové seance.

Počasí nám plány trochu pokazilo a proto první sraz v Praze, který jsme plánovali na víkend před Velikonočním pondělím, je přesunut na konec Dubna.

Finální datumy srazů tedy jsou :

PRAHA - 20.4.2013 - OD RÁNA DO ODPOLEDNE - SE SPOLEČNÝM OBĚDEM - MÍSTO BUDE UPŘESNĚNO

BRNO - 2.5.2013 - OD RÁNA DO OBĚDA - MÍSTO BUDE UPŘESNĚNO (KRATŠÍ Z DŮVODU PŘESUNU TEAMU NA JINÉ MÍSTO V ČR A NÁSLEDNĚ NA WÖRTHERSEE NA VELKÝ VW SRAZ)

Na těchto srazech, či seancích, bychom rádi ukázali některé techniky, které vídáte v seriálu článků o detailingu, čili předmytí vozu, mytí, sušení, čištění laku, clay atd.
Vzhledem k rostoucímu počtu zájemců o srazy, je potřeba, aby každý, kdo chce na svém autě něco dělat, byl připraven a vybaven produkty, které používá (pokud již začal), nebo chce používat. K zakoupení na místě samozřejmě budou vybrané produkty od DETAILINGSHOP.CZ, ovšem v omezeném množství a sortimentu !! Produkty, které ukazujeme v našem seriálu se budeme s kluky snažit dovézt. Nemůžete se však spoléhat na to, že přijedete, vše nakoupíte a začnete mýt.
Stejně tak bude sraz o zkoušení si mytí vlastními silami. Není technicky a časově možné, aby někdo z organizátorů nebo kluků z DETAILINGSHOPU, všem myl auta a ještě je clayoval :)

Doporučujeme proto si před srazem vyzkoušet základní věci z prvního dílu - Předmytí, mytí a sušení, případně z druhého dílu Čištění laku a clay.

DISKUZE ZDE >>>>>

SPONZOREM SERIÁLU ČLÁNKU O DETAILINGU JE PARTNER OCTAVIACLUBU - WWW.DETAILINGSHOP.CZ , KTERÝ ČLENŮM CLUBU POSKYTUJE SLEVU 5%
DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE UVEĎTE - "OCTAVIACLUB.CZ - VAŠE PŘEZDÍVKA V CLUBU" 

detailing shop

detailing octavia