Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Detailingová seance OctaviaClubu číslo 1 - hodnocení

Po delším plánování správného místa a termínu (i vzhledem k cenám pronájmů, vhodnosti míst a v neposlední řadě počasí), se podařilo zorganizovat první detailingovou seanci OctaviaClubu. Jako první místo byla vybrána Praha, kam to máme jako organizátoři nejblíže, hodně kluků z tímatu, kde detailing probíráme, je z okolí a taky jsme chtěli otestovat, zda o podobnou akci vůbec bude zájem.

Příjemně nás překvapilo, že účast 18 aut, kterou slibovalo acebookové přihlašování, se nakonec opravdu konala.

Pronajaty jsme měli prostory ruční myčky ElegStyle v obchodním centru Park Hostivař. Jelikož opravdová školení stojí velké peníze a my jsme dělali instruktáž pro členy clubu, vybírali jsme symbolické částky na zaplacení nájmu myčky, kde nám majitelé vyšli vstříc.

Zázemí bylo perfektní a poté, co jsme zahradili cestu před myčkou proti projiždění jinými auty, už nám nic nebránilo vrhnout se do práce.

Na stránkách už máme 2 návody o detailingu, které jsme si samozřejmě také ukázali na autě našeho člena - cubecnika - DÍKY !.
1. Předmytí, mytí a sušení - NÁVOD ZDE >>>>
2. Clay a čištění laku - NÁVOD ZDE >>>>

Michi se vrhnul do mytí a následně si všichni mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaký je na omak lak vozu, který nebyl nikdy čištěn a ošetřován clayem.

detailing octavia club

Po aplikaci IronXu, a jeho již proslulé višňové aroma, připomínající spíše mrtvoly a zkažené jídlo, jsme se vrhli na clayování míst, kde je obvykle hodně nečistot - přední blatník a dveře spolujezdce.

detailing octavia club

detailing octavia club

Následně jsme ukázali techniky, které v našich článcích budou následovat - ruční a strojní leštění laku a také voskování.

detailing octavia club

Poté se do práce vrhli všichni ti, kteří chtěli. Velkými zarputilci, kteří spálili mnoho kalorií, byli Vasekk a mstoces, kteří prošli celou velkou proceduru a zabralo jim to bratru celé odpoledne. Kdo si kdy myslel, že pořádně umyté a ošetřené auto zvládnul za 2h o víkendu, ten se musel hodně divit. Jejich stříbrné kombajny pak vypadaly, jako by právě sjely z výrobní linky.

detailing octavia club

Postupně se v mycích boxes střídali i ostatní a Michi odbíhal, pomáhal, vysvětloval a ukazoval snad na všech autech co a jak. Když se pak konečně vrhnul na svojí bílou krásku, bylo vidět, že si to užívá.

Odměnou na konci dne (na místě jsme byli od 9:30 a končilo se až po 18 hodině), bylo společné focení Octávií jen kousek od myčky, na prosluněním parkovišti.

detailing octavia club

KOMPLETNÍ FOTOGALERII NALEZNETE ZDE >>>>

DISKUZE K DETAILINGU ZDE  >>>>

SPONZOREM SERIÁLU ČLÁNKŮ O DETAILINGU JE PARTNER OCTAVIACLUBU - WWW.DETAILINGSHOP.CZ , KTERÝ ČLENŮM CLUBU POSKYTUJE SLEVU 5%
DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE UVEĎTE - "OCTAVIACLUB.CZ - VAŠE PŘEZDÍVKA V CLUBU" 

detailing shop