Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Detailingový workshop Praha - So Fresh So Clean - 5.4.2014

Rozhodli jsme se pro Vás uspořádat detailingový sraz v podobě workshopu, kde budete mít možnost se něco v dopoledních hodinách přiučit a následně odpoledne to přenést do praxe na Vašich vozech (věci budou k zapůjčení od Detailingshop Praha na místě). Celý den Vám bude k ruce team CLEAN Freaks, který rád zodpoví na Vaše dotazy a popřípadě ještě odpoledne Vám ukáže jak na to u Vašeho vozu!

So Fresh So Clean Session 2014 se bude konat v sobotu 5. dubna 2014 v Karlíne v prostorách Art Garage, kde budou k dispozici 2 mycí boxy a veliká hala. Parkování odhaduji v rozmezí 20-30 aut v areálu a sposta dalšího místa je v ulici před areálem.

Můžete se těšit na nádherný show car, na kterém se jednotlivé procedury předvedou.

Vybrané procedury na dopolední předvádění: Předmytí aktivní pěnou, mytí, sušení sušícíma ručníkama, dekontaminace laku, clay + lublikace, korekce laku, leštění hologramů, mokré broušení, příprava na vosk, voskování, oživování vosku a další...

Odpolední soutež o nejlépe vyčistěné auto!

Možnost mytí bude omezená na 12 vozů (casově od 13:00 do 19:00, 2 boxy, hodina v boxu pro každého), proto neváhejte a registrujte se!

Během akce bude k dispozici stánek restaurace Tom´s Burger, který pro vás připraví šťavnaté domácí burgery za cenu cca 85 Kč, abyste neumřeli hlady :)

Cena workshopu:

150,- Kč za osobu
300,- Kč za osobu v případě zájmu o odpolední mytí

Partnery akce jsou: Art Garage, Detailingshop Praha, OctaviaClub.cz - Škoda Octavia Club, Alexander Pushkin Vodka, Foto Dvořák, Toms Burger

REGISTRACE ZDE >>>>>

WWW.DETAILINGSHOP.CZ POSKYTUJE SLEVU 5% ČLENŮM OCTAVIACLUBU. DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVCE UVEĎTE - "OCTAVIACLUB.CZ + VAŠE PŘEZDÍVKA V CLUBU"
detailing shop