Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Doplňky pro Octavii 3 RS Combi od firmy Milotec

O sadě doplňků od firmy Milotec pro Octavii 3 Liftback jsme psali, nebo spíše fotky vám ukázali, už před dlouhou dobou >>>>>. Produkty této firmy pro Octavii 3 Combi RS (a některé samozřejmě pasují i na Liftback či klasické Combi) jsme vám však ještě neukazovali.
octavia 3 rs combi milotec

Pojďme se tedy podívat, co vše firma připravila a přidáme k tomu naše subjektivní hodnocení.

Prvním doplňkem je lišta masky v červené barvě. Pokud tedy nemáte klasickou chromovanou nebo příplatkovou černou v rámci paketu s černými kryty vnějších zpětných zrcátek, pak je to pro vás dobrá možnost. Barevně bychom si ji dokázali představit s Šedou Steel, Stříbrnou metalízou nebo Červenou barvou. Pokud bychom ji dávali na svůj vůz, pak jedině v kombinaci s červeným prošitím interiéru a červenými prvky na sedadlech.
milotec octavia lista masky milotec octavia lista masky

Otázkou je, zda nezvolit fólii a barvy si podle nálady měnit, nebo zkusit gumu ve spreji od Foliatecu, který má barevnou škálu také větší. U Milotecu zůstáváme bohužel jen s červenou.

Dalším prvkem jsou díly na přední nárazník v černé lesklé metalíze. Přední nárazník RSa si vyloženě říká o nějaké lízátko, pokud tímto směrem uvažujete a nechcete zůstat u OEM vzhledu, ale preferovali bychom jej v jednom kuse a nezakrývající barvu pod středovou mřížkou. Aby se auto trochu opticky snížilo. V tomto případě díly jen překryjí část originálního nárazníku a boční díly jej maličko rozšíří.
dily predniho narazniku octavia  dily predniho narazniku octavia

Difuzor zadního nárazníku je klasikou, a čím déle se na něj díváme, tím více bychom jej za originál brali nahradit.
difuzor milotec octavia rs combi  difuzor milotec octavia rs combi

Převlek střešního spojleru je stejný typ úpravy jako prostřední díl předního nárazníku. Jen si na originál díl nalepíte jinak barevný doplněk. Pokud máte světlou barvu a nutně chcete něco tmavého, volili bychom raději celopolep střechy a střešního spojleru. Efekt bude větší. Škoda, že výrobce nefotil tyto doplňky na bílé nebo stříbrné Octavii, vynikly by více.
lista stresniho spoileru milotec
Designový kryt pod SPZ je vlastně kus černě lakovaného plastu, který dělá zajímavý vzhled zadní části a trochu zakryje tolik diskutovaný prolis na víku kufru. za nás proč ne, i když bychom zase mohli vytasit argument s černou fólií. Použitelný je pro všechny Octavie 3 Combi.
kryt pod rz milotec

Velmi důležitým faktorem u všech doplňků tohoto výrobce je atest pro provoz na pozemních komunikacích v ČR a SR, takže pokud se vám něco z ukázaných produkt zamlouvá, nemusíte se bát, že byste narazili u STK na rozdíl od různých pochybných doplňků z různých koutů Asie...

Zdroj foto: www.milotec.net / www.milotec-autodoplnky.cz