Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Exkluzivní prohlídka nového Škoda Muzea

Celý příběh začal, když mi bylo 8 let. To jsem zavítal jako pravý fanda značky do tehdejšího muzea v Mladé Boleslavi, kde se mi moc líbilo. A tak jsem se rozhodl zaslat do muzea dopis s obrázkem škodovky. Jako poděkování mi pak o několik dní později přišel poštou malý model Škody Octavie. Nebyl to jediný dopis, který jsem do škodovky tehdy posílal, bylo jich několik. Po pár letech jsem škodovku přestal bombardovat obrázky a dopisy a život plynul dál.

Letos v létě se válím na dovolené na pláži a v tom mi zvoní telefon… Říkám si, kdo otravuje, a nechávám telefon zvonit. Během dne se však telefonát opakuje. Nakonec se na druhé straně telefonu ozývá paní, která má na starosti novou expozici v muzeu Škodovky. Jestli jsem pan Vojtěch Myslil a zda mohou použít můj dopis z roku 1998 v připravovaném muzeu. J S úsměvem na tváři souhlasím a dodávám, že můj vztah ke značce přetrvává a nyní vlastním Octavii. Nadšení je slyšet i na druhé straně a díky vzájemné spolupráci se můj příběh zdokumentoval a našel své místo v jedné z vitrín nového muzea!

Pokud se chcete i vy podívat na zmíněný dopis a moc pěkně zpracovanou historii značky Škoda, neváhejte navštívit nové Škoda Muzeum spolus více než 40 členy OctaviaClubu, dne 8.12.2012.

Více ZDE >>>>

Kompletní fotogalerie ZDE >>>>