Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Fotografie z testování Octavia III Facelift pro rok 2015

Jsou to 2 roky, kdy byla představena Octavia III ve zrekonstruovaném Škoda Muzeu v Mladé Boleslavi, a automobilka samozřejmě pilně pracuje na jejím faceliftu, který by měl přijít v roce 2015.
Carparazzi zachytili testování prototypů ve vysoké nadmořské výšce a za chladného počasí. I přes kamufláž klasickým pestrým polepem, je z fotografií vidět několik nových prvků.

Přední nárazník se zdá být stejný s aktuálně používaným, ale při bližším pohledu na jeho strany jsou poznat rozdíly. Zaměřte se především na hrany obdélníkových mlhových světel. Nepřipomínají vám aktuálně končící generaci Audi A4? Aktuální mlhovky jsou vedeny směrem nahoru a celá spodní část nárazníku se "usmívá", nyní se však zdá, že Octavia III Faceift bude mít drsnější výraz.
Přední světla se maličko podobají aktuální verzi Superba II Facelift, jejich spodní hrana se tváří lehce zakulaceně.
octavia 3 facelift 2015 spy photos octavia 3 facelift 2015 spy photos

Zadní nárazník pravděpodobně dozná také kosmetických změn. Zdá se, že zadní odrazky kompletně zmizely a prolis v jeho spodní části bude směřovat směrem dolu a bude výraznější.
octavia 3 facelift 2015 spy photos octavia 3 facelift 2015 spy photos
 
V tuto chvíli samozřejmě nelze říci, zda se změny dotknou i motorů a převodovek, ale můžete se vsadit, že kosmetické změny nalezneme i v interiéru vozu a také u infotainment systémů.

DISKUZE ZDE >>>>>

Zdroj : carpix / autoevolution.com