Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Mimoňské války X.

Pozvánka z www.mimonskevalky.cz

Diskuzní fórum k tomuto srazu >>>>> 

 

Zveme všechny tunery a krásné tunerky na Mimoňské války X. Akce začíná v pátek 25.8.2006 od 17hod., pokračuje přes celou sobotu 26. 8. 2006 na letišti v Hradčanech u Mimoně a končí v neděli 27. 8. 2006 v dopoledních hodinách. A co jsme pro vás připravili? Tradičně hlavním programem budou sprinty na 400m, (Délka měřené trasy už nebude přesně 400 metrů, jak je asi každý zvyklý, ale posune se o 2 metry a nějaké ty fufníky vpřed stejně tak, jak to bylo na HighSpeed Meetingu 3. Bude se tedy sprintovat na 1/4 mile, což je po zaokrouhlení 402,34 metrů. Tato změna se zachovává i po další plánované srazy (HighSpeed Meeting i Mimoňské války). Novinka - měření rychlosti v cíli.
Dále bude k mání rychlostní zkouška na záludném okruhu, slalom na 200m, gumování, show & shine v rámci seriálu Tuning Cup ČR 2006 a Dynocup (mobilní motorová brzda).

POZOR!!! – SOUTĚŽ SLALOM a RYCHLOSTNÍ ZKOUŠKA, BUDE PROBÍHAT JIŽ V PÁTEK OD 17,00 HOD
Bohužel musíme oznámit, že na MV10 nebude měření Audia!!!.
Další doprovodné akce připravené pro vás: Paintballová střelnice, atrakce od firmy Coca-cola, motokáry, čtyřkolky, minibiky, bungee trampolína, bungee jumping, nová Tuning party na volném prostranství s pestrým programem, vytvoření rychlostního rekordu v jízdě za autem na kolečkových bruslích. Průběh celého srazu bude možno sledovat na led obrazovce umístěné v centru dění, nově se budou na LED obrazovce zobrazovat aktuální časy ze sprintu na 1/4 míle.
Neboť se jedná o jubilejní sraz, je připraveno spoustu překvapení společně s ohňostrojem.

Tento sraz si bude zakládat hlavně na bezpečnosti: MAXIMÁLNÍ RYCHLOST MIMO TRAŤ je 30 km/h V CELÉM AREÁLU. Dodržujte JEDNOSMĚRNÝ provoz mezi zaparkovanými automobily. Kdo bude ohrožovat ostatní účastníky akce, bude nejprve označeno jeho auto barvou a následovně vykázáno z areálu! PŘÍSNÝ ZÁKAZ ŘÍZENÍ VOZU POD VLIVEM ALKOHOLU !!!

více na www.mimonskevalky.cz