Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Minisraz SKODAHOME Turnov

Slunečné počasí a dobrá nálada, to sou hlavní prvky srazu v Turnově :)

Další podařený minisrázek, který navazuje na tradici minisrazů Octavia clubu v Praze na Bohdalci, nyní však už v rámci členů SKODAHOME fóra.

Účast byla nad očekávání, 25 aut bylo víc než většina účastníků dopředu očekávala. Někteří dojeli až ze vzdálenosti 325km, což je hodno pochvaly - z Octavia Clubu tato pochvala patří Hrábě Fernettimu :)

Po úvodním pokecu a rychlém oběhnutí příromných se celá grupa vydala do restaurace Bajo Grill, na příjemný oběd v trošku více než tmavém sklepě tohoto hostince. Pod rouškou tmy, kterou  jsme rozehnali svíčkami a loučemi pověšenými na zdech, jsme zatižili trávicí trakty a vydali se zpět na autobusák, kde ve 14.00 měli dorazit další. Nakonec se ukázalo, že většina z nás dorazila už na obídek a tak jsme se mohli těšit ze sledování místních pubertálních joudů s čerstvými řidičskými průkazy, kteří narušovali náš velmi klidný srázek se Saxem 1.0, které posílali do obrubníku, i když pravděpodobně ne schválně :D

Tím posledním, který na oběd nepřijel, ale svou přítomnost dal najevo autem obráceným úplně opačně než ostatní byl pan zagorka Bobík :) Se zapojenou baterkou :)

Po delším pokecu a přivítání opozdilců v čele s Klácou a Frenkym se pak někteří odebrali na spanilou jízdu přilehlým okolím, které je podle JasteRa 30km (podle něj je všechno 20 minut od Turnova a 30km :D )

VIDEO TADY >>>  

FOTOGALERIE V PŘÍSLUŠNÉ SEKCI ;)