Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Mobilní aplikace ŠKODA: Pro všechny příležitosti

S konektivitou úzce souvisejí mobilní aplikace, pomocí kterých získáte vzdálený přístup k vaší Octavii, nové funkce smartphonu a aktuální obsah, týkající se značky ŠKODA. Půjčujete své vozidlo někomu jinému? Souhlasíte, že by se vám občas hodila informace například o stavu paliva v nádrži, hospodárnosti nebo aktuální poloze. S aplikacemi to není žádný problém kdykoliv jen chcete. Kromě těchto funkcí jste schopni na dálku aktivovat i nezávislé topení a ušetřit si čas škrábáním oken. ŠKODA AUTO si také připravila aplikace pro sportovní nadšence nebo nejmenší "motoristy" v podobě nejrůznějších interaktivních her, kterými je zabavíte na cestách. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou aplikace umožňující virtuální realitu.

 škoda mobilní aplikace

Care Connect a SmartGate

Chcete-li naplno vyžívat propojení Octavie se smartphonem, musíte mít aktivní balíček ŠKODA Connect, zejména službu Care Connect. Ta se stará o proaktivní servis (spojení s vaším servisním partnerem) a právě onu podporu vzdáleného přístupu k vozu (správa v úvodu zmíněných funkcí). Dalším rozhraním, umožňující využití jízdních dat ve vybraných mobilních aplikacích a ovládání infotainmentu ze zadních sedaček je SmartGate, spolupracující s palubní Wi-Fi sítí. Nyní již víme, na jakém principu aplikace fungují, můžeme se tedy vrhnout na konkrétní seznam.

ŠKODA Connect App

Jedna z nejdůležitějších aplikací, která umožní využívat některé funkce vašeho vozu kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím smartphonu nebo chytrých hodinek. Nabídka funkcí se liší v závislosti na předplacených službách ŠKODA Connect (Infotainment Online, Care Connect).

Skoda connect app

ŠKODA Media Command

Velmi užitečná aplikace, suplující prémiové ovládání infotainmentu ze zadních sedaček. Díky rozhraní SmartGate a palubní Wi-Fi síti získáváte zjednodušený přístup k funkcím infotainmentu.

Skoda Media Command

MyŠKODA App

Nevíte si rady s rozsvícenou kontrolkou? Není problém, již nemusíte listovat velkou příručkou vozu, namísto toho stačí stáhnout MyŠKODA App. Aplikace obsahuje elektronické návody k obsluze a instruktážní videa pro snadnější pochopení.

Myskoda app

ŠKODA OneApp

Preferujete jednoduchost a všestrannost? Právě pro vás je OneApp. Každý motorista ocení užitečné funkce jako například monitoring stavu vozidla, jízdních dat i multimediální a navigační nástroj.

Skoda OneApp

ŠKODA Media Services

Chcete dostávat ty nejaktuálnější zprávy z prostředí automobilky ŠKODA AUTO stejně jako my v Octaviaclubu? Není nic jednoduššího než stáhnout a naistalovat tuto aplikaci a být v obraze.

Skoda Media Services

IIHF powered by ŠKODA

Sportovní fanoušci by neměli zapomínat sledovat skoré svých oblíbených týmů i na dlouhých cestách, samozřejmě během odpočinku, nikoliv pokud řídíte! Prostřednictvím aplikace získáte aktuální oznámení o gólech, statistikách her nebo se můžete spojit s ostatními na sociálních sítích.

IIHF powered by Skoda

ŠKODA LittleDriver

Unavuje vás stálá otázka: "Kdy už tam budeme?". Měli byste své dítko zabavit během dlouhé cesty a plikací ŠKODA LittleDriver. Jedná se o vzdělávací hru, kde si děti mohou vytvořit vlastní auto a interaktivní formou se učit řídit a poznávat pravidla silničního provozu.

Skoda LittleDriver

ŠKODA AR a ŠKODA VR

Přemýšlíte nad koupí modelu KAROQ? Nejste si však jisti konfigurací, odstínem laku nebo variantou litých kol? Stačí využít virtuální realitu, kde si nakonfigurovat přesně model svých snů. Kdežto aplikace ŠKODA VR vám představu budoucnost elektromobility a konceptu VISION E v líbivém kabátku rozšířené reality.

Skoda vr