Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Náhradní díly na přívěsné vozíky se slevou 10 % od Tanatech s.r.o.

Máte Octavii i s přívěsem?  Stojí Vám na zahradě rozbitý přívěsný vozík a sháníte na něj přívěsný kloub? Nefunguje Vám dobře osvětlení? Potřebujete přívěs zabezpečit? Sháníte pant, uzávěr, kotvící úchyt nebo plachtu?

Vše se dá  vyřešit na www.provleky.cz  společnosti TANATECH, s.r.o.

Členové OctaviaClubu navíc s 10% slevou při objednání do 31.5.2016 (kód slevového kupónu, najdete v sekci Jen pro členy po přihlášení)

E-shop www.provleky.cz je specialista na náhradní díly pro přívěsy a světelnou techniku od přívěsných vozíků, přes traktorové vlečky až po nástavby.

Stálí zákazníci mohou využít bonusový program s věrnostními slevami při opakovaném nákupu. Podívat se můžete i do naší poradny, kde naleznete schémata elektriky, návody na montáže (např. montáž a využítí opěrného kolečka) apod.

Jaký sortiment tedy u nás naleznete? Například:

Zamykatelné přívěsné klouby na různý průměr trubky nebo jeklu. Zesilované na hmotnost 1300kg nebo standardní do 750kg celk. hmotnosti přívěsu. Tažné koule pro upevnění na čtyřkolku nebo traktor.
klouby privesu 

Hliníkové nájezdy profilované nebo sklopné pro snazší přepravu.
najezdy privesu

Panty horizontální i vertikální. Uzávěry bočnic v různých provedeních zamykatelné, přeskové, karhákové včetně protikusů.
panty privesu

Plachty a sítě a upínací materiál přes korbu přívěsu
plachty privesu 

Kotvící úchyty zinkované do podlahy pro vyfrézování i pro montáž na podlahu.
kotvy privesu 

Opěrná kolečka a opěrné nohy pro manipulaci s přívěsem
operna kola privesu

Autozásuvky, vidlice, adaptéry, kabeláže pro elektroinstalace

adaptery privesu

Osvětlení LED i žárovkové pro přívěsy, nástavby a návěsy – poziční světla, zadní skupinové svítilny, odrazky, tykadla, pracovní světlomety, osvětlení pro SPZ, reflektory, majáky apod.

osvetleni privesu

Vše naleznete na www.provleky.cz