Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

NÁVOD : Sundavání zbytků lepidel a lepenek

Před týdnem jsem sundaval boční lišty na O1 tak jsem se rozhodl podělit s vámi o můj postup práce. Hodit se vám bude i pro odstranění lepidla při výměně znaků za nový design.

Když jsem lišty sundal, zůstalo tam opravdu hodně lepidla a lepenky. Začal jsem to nehty sundavat dolů a pak šmudlat ředidlem. Výsledek byl děsnej a už jsem si říkal, že to budu loupat ještě rok.

V autolakách, kde mají i potřeby pro klempíře a lakovny, jsem pořídil gumový kotouč upnutelný do vrtačky.

Měl jsem trochu obavy tvrdou gumou jezdit po zbytcích lepidla a lepenky abych nepoškodil lak, ale fungovalo to bezvadně a nezanechal jsem žádné poškození.

Celá operace tak trvala 15 min a já jsem si říkal, že kdybych tuhle technologii znal dříve, ušetřil bych si spoustu práce.

Po "vygumování" zbytků jsem opatrně odmastil ředidlem (lze použít i technický benzín, nebo speciální detailingové přípravky, například RaceGlaze Tar&Glue Remover), a následně doleštil rotační leštičkou tvrdým kotoučem a pastou Menzerna FG400 (pastu a přípravek od RaceGlaze zakoupíte na DetailingShop.cz).
Nakonec zavoskování a není poznat že tam kdy lišty byly.

Kupuju to od soukromníka který nemá webovky ale je to něco takového gumovací kotouč: KOTOUČ

Adresa obchodu v Praze :
Jindřich Levínský (Praha 4 - Modřany) Prodej auto-laků a potřeb pro autolakýrníky a klempíře. Urbánkova 3363/53 Praha 4 - Modřany 143 00 +420723211890

odstraneni lepidla listy octavia 1 odstraneni lepidla listy octavia 1

odstraneni lepidla listy octavia 1 odstraneni lepidla listy octavia 1

odstraneni lepidla listy octavia 1 odstraneni lepidla listy octavia 1

DISKUZE ZDE >>>>>

Autor : LimoMan