Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

NeBazarum.cz - první online trh automobilů přimo a pouze od majitelů

Pokud si vzpomínáte, před časem proběhla na naší Facebookové stránce výzva k vyplnění krátkého dotazníku ohledně prodeje a koupě ojetých vozů. Kdo někdy ojetinu kupoval, ví, že se to může proměnit v noční můru. I proto je zde nový projetk - NeBazarum.cz - který je prvním online tržištěm s ojetými auty v ČR, které se zaměřuje na zprostředkování prodeje a nákupu ojetého vozu pouze mezi koncovými zákazníky - nenaleznete tu tudíž nabídky autobazarů nebo fleetových prodejců.

Mimochodem článek o výsledcích dotazníku, do kterého velkou měrou přispěli i členové a návštěvníci stránek OctaviaClubu, si můžete přečíst ZDE >>>>>

logo NeBazarum.cz

NeBazarum.cz - jde to i bez autobazaru

Kolikrát jste už chtěli prodat či koupit ojeté auto, ale potýkali jste se se skutečností, že všechny velké inzertní servery s auty jsou plné překupníků a autobazarů, kteří na tomto byznysu realizují velké marže? Kolikrát jste se chtěli vyhnout prodeji přes prostředníka a vůz koupit přímo od majitele, tedy od někoho, kdo dané auto zná nejlépe? Kolikrát jste chtěli váš vůz prodat někomu, kdo si ho nekupuje kvůli tomu, aby ho druhý den prodal s přirážkou, ale chce si ho nechat a spokojeně užívat?

Nabízíme vám řešení v podobě zbrusu nové služby NeBazarum.cz. Jedná se o první webové tržiště s ojetými auty přímo od jejich majitelů. Můžete zde nakupovat či prodávat bez strachu, že zde potkáte nabídky autobazarů či výkupů. Každý inzerát je pečlivě kontrolován a zveřejněn jen tehdy, pokud se jedná opravdu o vůz prodávaný přímo majitelem.

Díky procesu schvalování inzerátů dochází kromě odstranění nabídek autobazarů i k minimalizaci rizika, že se mezi inzeráty objeví i nějaký podvodný. NeBazarum.cz dále obsahuje systém automaticky hodnotící kvalitu inzerátu a inzerovaného vozu. Díky detailnímu vyhledávání můžete vámi požadovaný vůz hledat podle mnoha různých kritérií.

Členům OctaviaClubu nabízí NeBazarum.cz pro prvních 50 uživatelů možnost inzerce zcela zdarma namísto standardního poplatku 100 Kč. Pokud se tedy chystáte prodat svůj vůz, napište administrátorovi clubu přes kontaktní formulář a ten vám poskytne slevový kód.