Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Nebojte se své čisté Octavie

Mytí a čištění auta může být pro někoho pěkná otrava. Stojí to moře času, peněz a výsledek je někdy nejistý. Kluci z detailing-czech vám však nabízí pomocnou ruku.

Na začátku jste postaveni před nelehký úkol – vybrat z nepřeberného množství značek a produktů ty „správné“. Dobře víte, že se dvěma prostředky si nevystačíte, ale plnit poličky v garáži něčím, co nikdy nevyužijete, je popravdě vyhazováním peněz. Pak přichází samotný proces mytí a aplikace produktů, který s sebou nese rovněž jistá úskalí. Mohou vyvstat otázky typu: jak a co použít, kdy to použít apod.

My z www.detailing-czech.cz vám chceme ukázat, že k celé věci lze přistupovat mnohem pozitivněji. Zkrátka, aby vás bavilo se starat o auto a hlavně vám to dávalo smysl z hlediska výběru produktů, proinvestovaných peněz a času stráveného údržbou.

Přijměte tedy pozvání do našeho e-shopu, kde na vás čeká přehledná nabídka. Poradenství ohledně výběru zboží a jeho použití je samozřejmostí. Jsme tu pro vás na telefonu i mailu.

Další pozvánka se týká workshopu, který v jarních měsících (přesný termín bude oznámen) uspořádáme pro členy OctaviaClubu. Tam si autokosmetiku a příslušenství budete moci osahat osobně a vyzkoušet na svém voze. Také si zopakujeme základy mytí, připomeneme si často opakované chyby a hlavně se osobně poznáme.

Co získáte?

  • Slevu 20 % na nákup v našem e-shopu pro členy OctaviaClubu a 10 % pro registrované uživatele na diskuzním fóru OctaviaClubu (pro slevu uvádí členové OctaviaClubu svoje ID z kartičky, uživatelé fóra pak číslo uživatele a přezdívku).
  • Přístup k jasně rozřazené a přehledné nabídce produktů.
  • Možnost osobního vyzkoušení autokosmetiky na vlastním voze (workshop).

Členy OctaviaClubu zdraví Tomáš Čanda a Hubert Musial z Gruppe H, s.r.o.