Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

NEJPRODÁVANĚJŠÍ OJETÁ AUTA? STÁLE OCTAVIE

Ač se konkurenční značky snaží na Škodu dotáhnout všemi možnými způsoby, drží se prodeje mladoboleslavské automobilky v České republice stále na prvních příčkách

Tu reprezentuje především dlouhodobá jednička na trhu, Škoda Octavia, a velmi oblíbená Fabia na místě druhém. Třetí příčka patří modelu i30, vyráběném pod značkou Hyundai. Vyplývá to z nových statistik Svazu dovozců automobilů.

Zjednodušeně řečeno, Octavia nemá na tuzemských silnicích ve své kategorii konkurenci. Co je pro řidiče důvodem, aby si koupili právě tento model? V prvé řadě to může být fakt, že Octavia má mezi řidiči skvělou pověst. Je považována za spolehlivé a bezporuchové auto, a i když už se náhodou nějaká porucha vyskytne, není problém sehnat náhradní díly. U aut zahraničních výrobců se to občas bohužel říct nedá, což je pro mnoho řidičů velký problém.

octavia autobazar 

Pro všechny ne příliš zámožné fanoušky vozu Škoda Octavia bazary nabízí i úspornější variantu v podobě nákupu ojetého vozu. I v tomto segmentu jsou Octavie nejčastější volbou. Jak prozradil zástupce společnosti Auto ESA, mnoho zákazníků si Octavii vybírá především kvůli důvěře v kvalitu a bezporuchovost.

Dalšími argumenty pro výběr bazarové Octavie bývá také její všestrannost a využitelnost, ať už v roli rodinného auta, či reprezentativního podnikatelského vozu, který díky velkému zavazadlovému prostoru neklade překážky ani přepravě rozměrnějšího nákladu. „Škoda Octavia je vůz opravdu pro všechny řidiče a ke každému účelu. Při jejich prodeji se setkáváme s lidmi různých povolání a požadavků, ale všichni se shodují na jednom – chtějí Oktávku,“ dodává zástupce AutoESA.