Registrace do OCRegistrace do OC PřihlášeníPřihlášení

Nová taxislužba Green Prague bude jezdit v Octavii G-TEC

V praze vznikne v Lednu 2016 nová taxislužba pod křídly již existující taxislužby Tick Tack, která spadá pod Student Agency.

octavia g-tec green prague taxi

Pro značku GREEN PRAGUE je celkem dojednáno 600 vozů s tím, že první stovka vozů ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG – verze Ambition (60 vozů kombi, 40 vozů sedan) – je objednána s dodávkou na přelomu letošního a příštího roku.

Vozidla nabídnou cestujícím interiér s garancí čistoty, vybavený pasažérským tabletem s možností ověření projížděné trasy a s možností vyhledávání na internetu. Ve vozidlech bude také k dispozici zdarma wi-fi pro připojení k internetu, cestující bude obsluhovat školený uniformovaný řidič. Ceny za přepravu budou od 18 Kč za kilometr, nástupní sazby pak budou od 27 Kč. Zákazníky obslouží call centrum na zvláštním telefonním čísle.

„Čistá, moderní a ekologická doprava je pro nás klíčová. Jdeme dál a testujeme také elektrovozy. Čas jejich nasazení do provozu ještě nedozrál, ale v průběhu příštích tří let počítáme s tím, že by elektrovozy doplnily vozidla s pohonem CNG“, doplňuje Radim Jančura.

Zdroje: www.studentagency.cz / www.ttg.cz